В 2010 – 2011 навчальному році у міських конкурсах дитячої творчості школа досягла таких успіхів:

І місце у міському фестивалі театральних колективів «Казковий калейдоскоп»;
І місце "Якщо не я, то хто?!" – Герлєй Марія (8-Г);
І місце у конкурсі агітбригад "Молодь обирає здоров'я";
І місце "Родина від А до Я" Родина Уровських;
І місце у конкурсі «Зимова феєрія» (Ярецька Влада (8-РН);
І місце у міському конкурсі «Краща прикраса на новорічну ялинку»;
І місце "Великодні дзвони": Шунда Дарина (8-А);
І та ІІ місця "Податки очима дітей": Вітвицька Дар’я (8-А) та Шунда Дарина (8-А);
І місце з інформаційних технологій (Пасік Максим (10-Е);
І місце "Наш пошук і творчість тобі, Україно!": Горобчук Дмитро (11-Т) та Кравець Сергій (9-Г);
І місце в обласному "Мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тараса Шевченка" виборола Заболотна Тетяна (6-А);
ІІ місце у конкурсі на краще новорічне оформлення школи «Новорічний настрій»;
ІІ місце "Молодь за життя без СНІДу" Заболотна Тетяна (6-А);
ІІ місце команда "КРОКС";
ІІ місце у конкурсі літературних збірок «Зелене гроно» (Фашмухова Лідія (7-Б);
ІІІ місце у міському фестивалі фольклорних колективів “Вінницькі барви”;
ІІІ місце "Наш пошук і творчість тобі, Україно!" (Габур Олександр (9-Б).

  

Вчителями закладу проведено фахові міські презентації:

кафедри вчителів природничого циклу (керівник – Баланюк Т.А.);
майстер-клас для молодих вчителів трудового навчання міста (керівник – Заболотна М.П.).

 

Методичні конкурси педагогічної громадськості принесли позитивні результати:

I місце у міському конкурсі-огляді по підготовці до 2010 - 2011 навчального року;
І місце – у міському методичному конкурсі «Ярмарок фахових сподівань» у номінації «Навчально-методичний посібник» отримала спільна робота – вчителів Швеця О. Д. та Балицької В.Є.; у номінації «Дидактичні матеріали» вчителя української мови – Діденко С.І.;
І місце у міському конкурсі «Родина від А до Я» отримала вчитель початкових класів Іващенко Г.А..
III місце у міському конкурсі-презентації «Сучасний навчальний заклад» ;
ІІІ місце у міському конкурсі «Творча скарбничка – 2011» у номінації «Керівники гуртків» виборола – вчитель музики Буяновська Н.М.; у номінації «Образотворче мистецтво» – ІІІ місце вчитель Бабенкова Н.І.;
Лауреатом конкурсу молодих вчителів «Надія-2011» стала вчитель німецької мови Тушевська Олена Борисівна;

 

 

Заклад увійшов до 12 найсильніших шкіл в олімпіадному русі.

 Учні школи мають:

 7 призових місць у IIІ-му (обласному) етапі учнівських олімпіад;
31 призове місце у ІІ-му (міському) етапі учнівських олімпіад;
13 призових місць в альтернативних олімпіадах;
82 призових місця в міських та обласних конкурсах.

 17 педагогів підготували призерів II етапу Всеукраїнських предметних олімпіад;
7 вчителів підготували призерів IIІ етапу Всеукраїнських олімпіад;
11 – підготували призерів міських альтернативних олімпіад;
11 – підготували призерів міських та обласних предметних конкурсів.

Copyright © 2019 - Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №32 Вінницької міської ради