В своїй діяльності учнівське самоврядування керується Конституцією України, Статутом школи № 32, Конвенцією ООН «Про права дитини».

Головним завданням органу є забезпечення реалізації прав учнів, дотримання учнями Статуту школи, виконання обов'язків колективом школи.

Учнівське самоврядування — це представницький орган, який виражає та захищає права та інтереси учнів, забезпечує потреби учнів в школі, здійснює контроль над виконанням обов'язків учнями, є організатором та співучасником шкільного життя.

В систему органів учнівського самоврядування входять:

-         Президент школи;

-         Рада старшокласників (10-11 кл.);

-         Рада лідерів (5-11 класи);

-         Старостат (1-11 класи);

-         Прес-центр;

-         Центр науки та освіти;

-         Центр трудових справ;

-         Центр здорового способу життя;

-         Центр культури та дозвілля.

Президентом школи є Вітюк Аліна, учениця 8-А класу, заступник - Шупрович Максим, учень 8-а класу, обрані шляхом таємного, вільного, рівного голосування учнів 4-11 класів. Президент школи обирається строком на 2 роки, звітується про результати своєї діяльності на загальноучнівській конференції 1 раз на рік в кінці навчального року. Чергові вибори Президента відбуваються  у травні другого року повноважень.

Повноваження Президента закладу:

-         очолює Раду старшокласників та Раду лідерів;

-         виносить на розгляд Ради старшокласників та Ради лідерів питання, що турбують учнів школи;

-         має право брати участь у роботі педагогічних рад;

-         ініціює зміни, що покращать навчання та дозвілля школярів;

-         скликає чергові та позачергові засідання Ради старшокласників та Ради лідерів;

-         не має права передавати свої повноваження іншим особам;

-         підписує нормативні акти, прийняті органами учнівського самоврядування;

-         здійснює інші повноваження, визначені Статутом школи.