У новорічні дні учні 6Б класу привітали учителів нашої школи з Різдвом та побажали добра та здоров’я на весь рік!

Різдвяні  народні пісні та обряди подарували усім веселий настрій та занурили у казкову атмосферу свята!

З Новим роком! З Христовим Різдвом!

Напередодні дня Святого Миколая  учні нашої школи відвідали вихованців інтернату у смт. Стара Прилука Липовецького району Вінницької області.

З собою діти привезли концертно-розважальну програму «З Новим Роком!» та благодійну допомогу, зібрану силами учнів та вчителів закладу:  одяг, взуття, іграшки та солодощі.

Діти, позбавлені батьківського піклування, та діти-сироти з радістю спілкувались з гостями,   малеча раділа Дідові Морозу та Снігуронці, танцювали та співали разом з нашими артистами.

Сподіваємось, поїздка залишить багато теплих спогадів!

У передноворічні дні учні 7-Рн класу відвідали дитячий будинок у с.Вовковинці Хмельницької області. Діти підготували новорічну виставу «Здійснення новорічних мрій».

Музично-танцювальна вистава дуже сподобалась глядачам та подарувала новорічний настрій. Діти раділи і солодким подарункам, які підготували наші семикласники, і дружньому спілкуванню!

В період  з 8 по 15 листопада 2019 року було проведено фестиваль учнівської творчості «32-га має талант».

У фестивалі взяли участь учнівські творчі колективи, учні закладу.

В програмі були представлені різноманітні жанри: вокал, інструментальний, хореографія, виразне читання, оригінальний.

Приємно вразили силою голосу, чистотою інтонаційного строю, високим рівнем вокальної культури, артистичністю виступи Масловської Анастасії (11-Б), Мотичко Анастасії (9-Г), Баюрко Анни (5-А), Маліцької Анастасії (5-Д), Коломієць Соломії (3-А), Чечель Марти (2 РН), Березовської Аріни (3-В), Чепернати Анни (3-Г), Іськової Катерини (4-В), Вітюк Аліни, Казмірчук Людмили (7-А), Пшеничнюк Каріни (9-Б), Лущ Марії, Ярецької Яни (10-Б), Пєшого Михайла (10-В), Фарафонової Марії (11-А), Пальчук Злати (6-РН), Печенюк Катерини (11-Б), Гандури Всеволода (5-А).

Окрасою концерту стали хореографічні виступи Теренчука Тимура (4-А клас), Кондратюк Даніели (10-а), Генсіцької Анастасії (10-Б), Дем'янчик Анни (4-А), Зарудняк Анастасії, Квілінської Анастасії (6-Б), Вершеліної Марини (2-А), Кравчук Поліни (4-А), Ромащука Івана (3-Е), Завертаної Аліна (4-В), Пальчука Олексія (3-А), Пальчука Івана (8-Д), Дербак Анни, Сосновського Ярослава (4-В), Коломієць Соломії (5-Б), Левадної Славіни (5-Г), Бевзи Андрія (5-Г), Низькошапка Марія (5-Г), Пустовіт Ангеліни (5-Д), Гончарук Дарини (6-Г), Дручинської Дарини, Бадер Діани, Бабин Олени, Шмалій Вікторії (6-РН), Біланчук Євгенії (7-РН), Дорошук Поліни, Селезньової Анастасії (9-В), Кондратюк Даніели (10-А), творчого колективу 7-А класу.

Відмічено креативність, творчий підхід, різноманітність форм подачі оригінального жанру, переможцями якого стали Яковенко Марія (2-А), творчий колектив 3-Б класу, Уразбакієва Артура (4-А), Черкасов Ярослав (6-В), творчий колектив 4-А класу, Малюта Ярослава (5-А), Пальчук Злата (6-РН), Сазонов Андрій (9-А), Ярецька Яна (10-Б), Какас'ян Марина (5-Д).

Високий ступінь майстерності продемонстрували виконавці в музично-інструментальному жанрі: Канський Максим (2-РН), Рябошапка Марія (3-В), Кушнір Олександра (3-Д),  Рябошапка Ольга (6-б), Чечель Єва (4а), Пальчук Олексій (3-а), Загородній Назар (4-А), Баюрко Анна (5-А), Завальнюк Ярослав (5-А), Власюк Юлія (6-А), Плотко Владислав (7-Г), Пшеничнюк Каріна (9-Б), Чечель Марта (2-РН), Плотко Стас (3-Г).

Переможцями у жанрі «Виразне читання» стали Добіжа Андрій (2-РН), Ільницька Дар'я (3-А), творчий колектив 6-Б класу, Сафарова Анастасія (6-Г), Янченко Дар'я (6-Г), Микитенко Софія (7-Г), Голючек Артем (7-РН), Нишпорська Вікторія (7-РН), Бондарчук Анна (8-Б), Пальчук Іван (8-Д), Матвійчук Анастасія (10-а), Багулова Валерія (10-а).

ВІТАЄМО!

У листопаді у рамках Всеукраїнської акції «Уроки Доброти» учнями нашого закладу  було зібрано допомогу для безпритульних тварин, що мешкають у мікрорайоні  школи.  Найактивніше до акції долучився класний колектив  6-Г.  Хлопці і дівчата відвідали притулок для тварин та передали зібрані смаколики його пухнастим  мешканцям. Зустріч була надзвичайно теплою)))

Голосуйте за проект «Творча родина – творча країна»,

в якому бере участь наш заклад

і творча родина Теренчуків !!!

Для перемоги нам необхідно набрати якомога більше переглядів!

8 листопада в комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Вінницької міської ради» відбувся відкритий урок для вчителів міста з інтегрованого предмету «Я досліджую світ» в 2-Б класі, вчитель Шурова Н.Ю.

У п’ятницю 27 вересня відбулася традиційна акція

«Дивоколо веселих розваг»

Старшокласники із задоволенням проводили різноманітні майстер-класи для учнів молодшої школи.

«Спорт» , «Хіп-хоп», «Орігамі», «Ча-ча-ча», «Боді – арт»,  «Ліплення з солоного тіста»,  «Плетіння зі стрічок», «Плетіння коси», «Декор»  -  такі локації були представлені на вибір дітвори.

Час пролетів непомітно, а  чудовий настрій забезпечували натхненні майстри!

Дякуємо усім, хто провів разом з нами час!

Це було весело та корисно!

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу   у школі відбулись різноманітні заходи, направлені на протидію шкільному булінгу.

Години спілкування, перегляд відеороликів, конкурс плакатів, присвячених проблемі шкільного цькування, не залишили байдужих.

Учні середніх та старших класів організували флешмоб «#РазомПротиБулінгу», закликаючи всіх до толерантності, взаємоповаги та  дружнього спілкування. Як це відбувалось, ви дізнаєтесь, переглянувши відеоролик.

Сторінка 1 з 19