Міністерство освіти і науки України НЕ переводить школи на дистанційну форму освіти. 

Вчора на засіданні Уряду була прийнята Постанова щодо продовження адаптивного карантину до 31 серпня.

Залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони буде поділено на декілька зон: «зелену», «жовту», «помаранчеву» і «червону».

Тільки у «червоній» зоні передбачено заборону відвідування закладів освіти. У всіх інших випадках учні йдуть до школи!

Для того, щоб з 1 вересня діти пішли до школи, ми маємо бути соціально відповідальними. Тож давайте разом дотримуватися простих правил, які рятують життя: 

  • носимо маски;

  • зберігаємо соціальну дистанцію;

  • миємо руки;

  • зберігаємо спокій та набираємося сил. Бережіть себе і своїх рідних!

Рішення уряду щодо продовження адаптивного карантину: https://www.kmu.gov.ua/news/adaptivnij-karantin-v-ukrayini-bude-prodovzheno-do-31-serpnya

Уряд заборонив проведення пробного ЗНО

Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів, якою встановлено карантин з 22 травня до 22 червня 2020 року».

Зміни до постанови Кабінету Міністрів внесені 12 червня і оприлюднені на сайті Урядового порталу.

Відповідно до затверджених змін, пробне ЗНО виключено із переліку заходів, проведення яких дозволено у період карантину (у підпункті 4 пункту 3 постанови №392 виключено слово «пробне») .

Виходячи з цього, на період дії карантину, який триватиме до 22 червня, буде заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Як відомо, дві сесії пробного ЗНО мали бути проведені 15 та 17 червня 2020 року.

  Дорогі учні, вчителі, батьки!  У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Свято останнього дзвоника. Воно радісне й водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік. Попереду чудові літні канікули. А сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для наших випускників.

  Дорогі випускники, майбутні студенти! Бажаю вам упевнено крокувати в доросле та щасливе життя, вдало скласти державну підсумкову атестацію, зовнішнє незалежне тестування, вступити до обраних вищих навчальних закладів, зробити свій життєвий та професійний вибір. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, у якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Бажаю кожному з вас упевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети.

  Для всіх інших учнів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю всім добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Упевнений, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям і в новому навчальному році ви досягнете ще більших успіхів, ніж у цьому.

  Хочу звернутися зі словами подяки до батьків.  Наше навчання і виховання було б неможливим без Вашої підтримки, допомоги й розуміння. Спасибі Вам за Ваших дітей. Бажаю Вам добра, здоров'я, злагоди в родинах.

  Важко сказати, у кого сьогодні більше свято – в учнів чи у вчителів. Що важче ­– навчатися чи навчити? Мабуть, і те, й інше потребує немалих душевних сил і прагнення до знань. Дякую педагогам за їхню віддану працю, за те душевне тепло, яким вони щедро діляться з вихованцями. Бажаю своїм колегам невичерпної енергії, задоволення від праці і, звичайно, хорошого відпочинку.

   З повагою, директор закладу  Швець Олександр Дмитрович.

   Прийом заяв про зарахування дітей до перших класів закладу буде здійснюватися з 01.06.2020 р. по 30.06.2020 р. щоденно у робочі дні з 10:00 до 15:00.

Детальніше

   У зв’язку з ймовірністю поширення коронавірусу на території України у Вінниці продовжили карантин по 22 травня. Призупиняється навчання в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста.

   З 6 квітня школярі з п’ятого по одинадцятий клас зможуть дистанційно вивчати 11 предметів, уроки проводитимуть 40 вчителів з м. Києва.

   Щоранку о 10:00 год з понеділка до п’ятниці уроки транслюватимуть укранїнські телеканали:

5- й клас - ПлюсПлюс та «112 Україна»;

6- й клас - ZOOM та NewsOne;

7- й клас - ZIK;

8- й клас - Індиго та УHІАН;

9- й клас - Рада та UA: Культура;

10- й клас - UA: Перший;

11 -й клас - М1.

   Уроки також можна буде переглянути на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та YouTube.

Сторінка 1 з 20

Copyright © 2020 - Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №32 Вінницької міської ради