З 15 квітня по 19 квітня 2024 року в ліцеї відбувся інформаційний екологічний марафон "Ми творимо планету власноруч", в ході якого пройшли класні години. Змістовні тренінги для 9-их класів провели соцпедагог Комаринська Н.В. та психолог Панова І.В. Яскраву фотовиставку оформили учні 3, 4, 6 та 7 класів. Серед ліцеїстів 5-их класів відбувся конкурс малюнку "Моя квітуча Вінниця". Великий інтерес в учнів 7-8 класів викликала ЕКО вікторина, розроблена педагогом-організатором Сташкевич А.О. та ЕКО квест, що провела педагог-організатор Шурова Н.Ю з ліцеїстами 5-Г, 5-Д, 5-Е класів.
Спільними зусиллями збережемо природу!!!

17 квітня 2024 року у нашому закладі відбувся семінар-практикум на тему "Making English lesson communacative". Спікери заходу – вчителі кафедри іноземних мов закладу запропонували учасникам семінару зануритись в методи і прийоми комунікативного підходу на уроці: Терлецька І.В. “Communicative Language Teaching”, Іщук М.І.: “Warm-Up Activities that Encourage Communication”, Розуман К.В.: “Teaching Creative Writing to Senior Pupils”, Тушевська.О.Б.  “Making Reading communicative”, Прокопець М.Л. “Engaging Students: Song Activity Ideas”.

У закладі з 01.04.2024р. по 05. 04.2024р. був проведений тижневик "Стоп булінг". В ході якого відмічено змістовні класні години "Я проти булінгу" та  заняття з ліцеїстами  9 та 10 класів "Булінг. Не роби вигляд, що не бачиш". Класними керівниками 1-11 класів були проведені інформаційні хвилини "Що розказати дитини про булінг". Учні  7- 8 класів взяли часть у конкурсі інфопостерів   "Не будь байдужим! Зупини  цькування." Змістовні малюнки презентували  ліцеїсти 5-6 класів на тему "Разом проти булінгу!" Також у  закладі був оформлений інформаційний стенд "СТОП-БУЛІНГ." Батьки отримали ряд консультацій з приводу захисту від булінгу та алгоритм дій у випадках виникнення ситуацій, що можуть призвести до цього.

Дякуємо найактивнішим класним колективам 5-А, 5-Б, 5-Г, 5-Д, 5-Е, 6-В, 6-Д, 6-Р-н, 7-А, 7-В, 8-А, 8-Д класів, які взяли участь у патріотичному флешмобі "Гімн Перемоги нашого ліцею", який відбувся в закладі.

Переможцями конкурсу стали 8-А, 7-А та 5-Б класи, колективи, яких найбільш креативно та змістовно створили Гімн.

З нетерпінням чекаємо той час, коли ми всі разом зможемо виконати його в день нашої Перемоги над фашистськими загарбниками.

Разом до ПЕРЕМОГИ!
УКРАЇНА понад усе!

У закладі з 28.02.2024р. по 12.03.2024р., була проведена виставка- конкурс робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва " Знай і люби свій край", на яку були представлені творчі роботи учнів за10 розділами: художнє різьблення по дереву, гончарство та кераміка, пластика, художнє плетіння, художня вишивка, в'язання спицями та гачком, вироби з бісеру, м'яка іграшка, художня аплікація, витинанка та інші техніки виконання.
  На виставку було подано 108 учнівських робіт. Експонати, представлені на виставці, продемонстрували творчі здібності юних майстрів, уяву, фантазію, творчість. Роботи вирізнялися новизною, оригінальністю, неординарністю та креативним бачення автора.
Результативною стала участь закладу в міському етапі виставки-конкурсу:

Гончарство та кераміка Михайленко Єлізавета 8Г - 1 місце.

Художня вишивка - Жолукевська Валерія 9Г - 2 місце.

В'язання спицями та гачком - Кушнір Анна 5А - 1 місце.

Художня аплікація та вишивка - Троянчук Вікторія 9В -1 місце.

Художнє плетіння - Ковальський Андрій 5Є - 3 місце.

Загальний результат участі закладу у міській виставці - конкурсі - 1 місце.

20 березня в ліцеї відбулася традиційна інтелектуально- розвиваюча гра "Суперсемикласник", яку проводила педагог-організатор Стащенко А.О.

Позмагатися у кмітливості та міцності знань зібрались шість команд семикласників. Виконуючи завдання з рубрик "Найкмітливіший", "Перекладач", "Відгадай мелодію", "Хвилина історії", "Хто я", "Дешифрувальник" ліцеїсти продемонстрували загальний рівень знань та вміння працювати в команді.

Жюрі визначило переможців:
lll місці 7-Б,
ll місці 7-А.
Перемогу здобула команда 7-В класу.
ВІТАЄМО наших інтелектуалів!

19 березня святкує свій 94 -й день народження геніальна поетеса Ліна Костенко. Її поезія стала знаковою для кількох поколінь українців, бо торкається найтонших струн душі людини, її найпотаємніших думок.

Педагогічний колектив закладу організував проведення поетичного флешмобу з дня народження нашої геніальної письменниці. Між ліцеїстами 9 -11-их класів відбувся конкурс на кращого читця поезії Ліни Костенко. Під час читання учні продемонстрували свої літературні здібності та любов до поезії поетеси.

Сердечно сподіваємось, що рідна серцю кожного українця поетеса напише ще не один пронизливий вірш про нашу з вами непереможну УКРАЇНУ.

Щиро вітаємо збірну команду 6-их класів з перемогою у міському чемпіонаті пізнавально-розвивальної гри " Click travel". Наша юні інтелектуали продемонстрували блискучі знання з української мови, літератури, історії, англійської мови, спорту, біології, математики та вміння працювати в команді.
  Своїми успіхами ви наближаєте нашу ПЕРЕМОГУ.

Пишаємося вами!!!
Слава Україні!
Героям Слава!

З нагоди відзначення 210-ї річниці від дня народження поета, художника Т. Г. Шевченка ліцеїсти 6-9 класів підготовили виставку малюнків до його творів, виставку плакатів та прислів'їв і приказок про мову.
   У флешмобі "Читаємо українською" активну участь взяли участь 6-А, 6-Б, 6-В та 8-Б класи. Квест - гру "Ми чуємо тебе, Кобзарю, скрізь століття" провела бібліотекар ліцею Колосова І. В. Під час гри учні 8-А класу показали змістовні знання з біографії та творчості поета.
   Кобзар завжди надихав нас на перемогу. Його слова "Борітеся - поборете" - викарбувані в серці кожного патріота.

Слава Україні!!!
Героям Слава!!!