Враховуючи встановлення на території м. Вінниці «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, керуючись п. 2 ст. 19 Кодексу цивільного захисту України, ст. 30 Закону України «Про забезпечення санепідблагополуччя населення» від 24.02.1994р., п. 11 «Положення про єдину державну систему цивільного захисту», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014р. № 11, постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020р. №641 (зі змінами), постановою Головного державного санітарного лікаря України 22.08.2020р. № 50, п. 3.1 та п. 4.3 «Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 21.07.2016р. № 1700, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

ВИРІШИЛА:

1. Керівникам закладів освіти всіх форм власності забезпечити суворе дотримання у підпорядкованих закладах вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020р. № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОУЮ -19).

2.Керівникам закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності:

2.1.Рекомендовано продовжити осінні канікули для учнів 1-4-х класів по 30 жовтня 2020 року включно, внести зміни до структури навчального року.

2.2.Забезпечити організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання для учнів 5-11 класів згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з 26 по 30 жовтня 2020 року включно.

3.Департаменту у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю довести дане рішення до населення Вінницької міської ОТГ.

4.Контроль за виконанням пунктів 1 та 2 даного рішення покласти на департамент освіти Вінницької міської ради.

ВИРІШИЛА:

2.Керівникам закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності:

З 5 по 16 жовтня 2020 року проведено у закладі Патріотичний марафон.  Творча група 11-Б класу презентували  інформаційну відеосторінку «Невідома Україна». Діти створили малюнки «Козаки – лицарі України». Школярі долучились до челенджу «Читаємо українське». Учні 7-РН класу записали відеозвернення «За чисте небо, Вам уклін, солдате!». Дівчата 6-А класу надіслали відеопривітання захисникам України зі святом. П'ятикласники та учні 6-х класів брали участь у онлайн-вікторині «Цікава Україна». Цікаві патріотичні ігри були проведені в 5-А та 1-В класах. Шкільна родина  була залучена до благодійних акцій.

Патріотичний марафон нагадав усім про те, що ми є громадянами України, держави з багатою культурною спадщиною та давньою історією.

Звертаємо увагу, що змінилися терміни осінніх канікул: з 15 по 23 жовтня (включно), 14 жовтня - вихідний.

Завдяки зусиллям шкільних омбудсменів створено практичний електронний посібник «Довідник омбудсмена». На початку жовтня було проведено шкільний конкурс соціальних медіа «Правові орієнтири – кожній дитині». Переможцем став творчий актив 6-Д класу! Дякуємо учасникам за оригінальність та креативність!

25 вересня на шкільному подвір'ї Радою лідерів був організований майстер-клас «Дивоколо веселих розваг».  Діти початкової школи разом із старшокласниками відгадували мелодії та загадки, співали, танцювали, грали у народні ігри, вправлялись у грі «Зрозумій мене». Усі отримали багато позитивних емоцій!!!

На початку навчального року відбулась передвиборча кампанія кандидатів у Президенти школи. Переможцем став тандем: Аліна Вітюк та Максим Шупрович (учні 8-А класу).

Вітаємо і бажаємо здійснення передвиборчої програми!

Сторінка 1 з 22