20 вересня в ліцеї відбулися дебати кандидатів у президенти учнівського самоврядування. 

Під час спілкування кандидати гідно та змістовно представили свої програми.

  20 вересня для ліцеїстів 5 класів відбулася патріотична гра " Вулицями рідного міста".
  Під час гри п'ятикласники показали себе активними, здібними та ерудованими. Виконавши завдання, учні отримали позитивні емоції, запал енергії та дізналися багато цікавих фактів з історії Вінниці.

З днем народження рідне місто!
Учнівський та вчительський колектив радо вітає усіх вінничан зі святом.
Миру, швидкої Перемоги, процвітання тобі рідна Віннице!!!

  Хороший настрій та активний відпочинок супроводжує усіх відпочивальників у пришкільному таборі "Мрія".

  Під час тренінгу з домедичної допомоги вихованці навчилися робити не прямий масаж серця, зупиняти кровотечу, дізналися як рятувати друга у разі застрягання їжі у горлі.

  Кумедними та цікавими малюнками на асфальті прикрасили подвір'я ліцею.

  Безліч емоцій діти отримали від перегляду та обговорення українського фільму "Мавка. Лісова пісня".

  Далі буде...

   Кожного ранку свою роботу пришкільний табір "Мрія" розпочинає з дитячих посмішок, сміху, веселощів, дітлахи поринають у світ радості і безтурботності.
   Безліч неймовірних пригод, конкурсів, ігор, тренінгів, змагань, екскурсій чекають на них, від яких вихованці отримують бурхливий океан емоцій та задоволення.
  Далі буде...

   Кожного ранку у пришкільний табір "Мрія" гомінким потоком збігаються наші вихованці, які із задоволенням поринають у світ творчості, розваг та креативності.
  Велике задоволення, позитивні емоції та враження отримали діти від екскурсії до крокодилової ферми та виставки рослин - хижаків. Там вони почули цікаву інформацію, зробили на згадку кумедні фото з тваринками. Продовжують відвідувати гуртки, спортивні заняття на свіжому повітрі, співати, танцювати.
  Далі буде...

  Пришкільний табір "Мрія" - це табір справжнього дитинства, де кожний день для вихованців проходить плідно, насичено та цікаво.

  Сьогодні діти мали змогу відвідати пожежну частину, повторити правила техніки безпеки та спробували себе у ролі рятувальників. А у садибі М.Коцюбинського для дітей відбулася цікава та змістовна квест-гра "Розваги сонцелюбів". Розвивальна та пізнавальна екскурсія "Загадки стародавньої Вінниці" познайомила дітей з історією міста та потаємними цікавинками.

  Далі буде...

  Наша команда досвідчених вихователів, вожатих та персоналу кожного дня дбає про те, щоб у вихованців пришкільного табору "Мрія" було найкраще літо в житті, наповнене спогадами, які залишаться до наступної зустрічі.

  Не дивлячись на погодні умови, наші досвідчені педагоги креативно організували дозвілля вихованців.

  Діти з великим задоволенням та ентузіазмом брали участь у різних заходах, бесідах, співали, танцювали, на гуртках виготовляли поробки.

Далі буде...

Сторінка 1 з 38

Copyright © 2023 - Комунальний заклад "Вінницький ліцей №32"