06 лютого 2019 року у закладі відбулася педагогічна майстерня для вчителів природно-математичного циклу «Методика проведення бінарного уроку як засіб реалізації наскрізних змістових ліній у контексті Нового Державного стандарту освіти»
  У ході педагогічної майстерні була показана практична цінність бінарного уроку.
  Вчителі Баюрко Н.В. та Бондарчук О.А. творчо та вдало поєднали точність математики з яскравістю природничих наук.
  Учасники майстер-класу та гості були зацікавлені та високо оцінили проведений захід.
  Дякуємо організаторам та учасникам майстер-класу!

   01 лютого у актовій залі з успіхом пройшла шкільна вистава «Ніч перед Різдвом». Учасники театрального гуртка «Мельпомена» із натхненням перевтілились у героїв казкової повісті М.В. Гоголя.
  Чудова гра юних акторів, спів народних пісень та на додачу танок у народному стилі не залишили байдужими глядачів, серед яких були учні школи, вчителі та батьки.
   Діти створили атмосферу різдвяного дива та подарували всім казковий настрій!
   Дякуємо та бажаємо натхнення та творчих успіхів!!!

   27 грудня у актовій зал ПДЮ відбувся традиційний шкільний Зимовий бал.

   П’ятеро чарівних дівчат та четверо галантних юнаків змагалось за звання «Міс» та «Містера» школи.

   Вміння презентувати себе, перевтілюватись у незвичні образи, вправність у зав’язуванні краватки та танцювальний талант – ті випробування, які з неймовірною грацією та шармом виконували наші дівчата.

   Юнаки змагались у самопрезентації, хореографії, перукарському мистецтві та вмінні романтично та зворушливо освідчитись у своїх почуттях.

   Виступи конкурсантів тепло зустріли глядачі та журі.

   Найпереконливішими в цей вечір стали Федорук Анастасія та Пашкевич Віталій, які вибороли звання «Міс та Містер 32»

   Справжні шедеври  подарував своїм співом Шупрович Віталій – І віце-містер 32.

   Безсумнівне звання «Містер Гумор» отримав іскрометний та веселий  Віталій Лилик.

   Глядацькі симпатії були на стороні учасниці від 10-В класу Король Маргарити та учасників від 10-А класу Шупровича Віталія та Іваніко Анастасії.

   Цікаві та ніжні образи на сцені втілили Войцещук Анна та Мухомор Іванна.

   Чудовими ведучими вечора стали Конопацька Марина та  Коваленко Євген.

   А новорічний настрій всім подарували запальні дівчата 6-А класу!

   Щасливого та яскравого Нового Року, друзі!!!

30 листопада у нашій школі відбулося змагання команд КВК.

На сцені зібрались шість команд веселих та кмітливих, а також дуже сміливих!!!

Шкільний КВК-2018 представляли команди

7-Г класу – «Школота», 7-Д класу – «Обломов»

8-Б класу – «Сахара не надо», 8-Г класу – «Круті перці»

10-А класу – «Покоління Х», 11-Б класу – «Завод «Медаліст»

Змагались команди у трьох конкурсах – візитка, розминка, конкурс однієї пісні.

Боротьба була цікавою та напруженою, але у виграші були всі - і учасники, і глядачі, тому гарний настрій та незабутні емоції залишаться з нами надовго!

   06.12.2018 року на базі нашої школи відбувся майстер-клас «Розв’язування компетентнісних задач на урока точних наук», який проводили вчителі Осіпова Світлана Миколаївна та Лавренчук Іван Вікторович.

  Головною метою зустрічі було ознайомити вчителів міста з досвідом роботи педагогів закладу, який орієнтований на формування компетентностей та створення ефективних механізмів їх упровадження.

   На майстер-класі був розглянутий механізм створення  компетентнісних задач, наведені приклади задач з врахуванням міжпредметних зв’язків та представлена технологія створення рекламних відеороликів «STOP MOTION».

   З метою розширити знання дітей про українську книгу; розвивати читацькі смаки до творів сучасних письменників; виховувати повагу до художнього слова, бажання пізнавати невідоме у стінах бібліотеки КЗ «ЗШ І-ІІІст.№32 ВМР», було проведено « Літературну вітальню за творами Пакалюк Т.І.» На гостю чекали: екскурсія унікальним навчальним закладом, знайомство й коротка часова зустріч, під час якої присутні намагалися якнайбільше дізнатися про відому авторку. Було запрошено бібліотекарів інших шкіл міста. Головною метою зустрічей було не тільки знайомство дітей з творчістю письменника, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості. І як же не сказати про естетичну насолоду юних читачів від спілкування з автором. У Літературній вітальні прийняли участь діти 4Б класу, які із задоволенням беруть твори Пакалюк Т.І. на літературне читання. Та організували і презентували сценку за твором письменниці. Сподіваємось, що зустріч з Тетяною Іванівною залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.

Сторінка 1 з 16

Copyright © 2019 - Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №32 Вінницької міської ради