В актовій залі зібрала семикласників традиційна інтелектуально-розважальна гра «Суперсемикласник».  Цікаві завдання конкурсів «Пантоміма», «Розминка», «Фізкультпривіт», «Найкмітливіший», «Ребуси», «Про все на світі», «Вгадай мелодію», «Перекладач», «Шифровка», «Приказка» активізували учнів і подарували багато яскравих моментів. Журі визначило призерів та переможців:  ІV м.- 7-В, 7-Д, ІІІ м. – 7-Б, ІІ м. – 7-Г, І м. – 7-А. Вітаємо!

Вітаємо переможців конкурсу
«Великодні дзвони»!

Гран-прі:
8-А Пастущин Артем, Попроцький Даніїл,
Снитко Анастасія, Шпук Микита,
6-Б Сергатюк Дар'я,
8-РН Яценко Марина,
3-Г Таран Ірина,
8-Б Воронюк Дар'я,
7-Г Головенько Марія,
8-В Байдалюк Вікторія,
Шандрук Анастасія
І місце
9-В Дода Софія
ІІ місце
1-Д Волошин Андрій,
7-А Волошин Максим
ІІІ місце
6-Б Горлач Софія,
учнівський колектив 6-Д класу,
10-А Журавель Олександра,
Ключка Анастасія

Дякуємо учасникам
5-В, 4-А, 2-В, 7-В, 3-Д класів!

   5 квітня наш заклад радо вітав польську делегацію . Старшокласники брали участь у майстер-класі «Пасхальне імбирне печиво». Учні відвідали заняття вокального гуртка «Надія», уроки хімії, біології, англійської мови, спецкурс «Захист Вітчизни». Стали учасниками флешмобу «За здоровий спосіб життя». На завершення отримали естетичне задоволення від  композицій талановитих танцюристів ансамблю «Вінничаночка», співаків гурту «Надія і Лілея»  та віртуозного Кабанова Володимира.

    Сподіваємось, враження від відвідин нашого закладу залишать приємні і теплі спогади.


   23 березня у Палаці дітей та юнацтва відбувся фінал міського конкурсу творчих проектів для учнів 3-4 класів «З батьківської криниці». Команда 4-Б класу яскраво, жваво, артистично з піснями і танцями представили свою роботу. Учні на чолі з класним керівником Наталією Юріївною стали переможцями.





7 березня у школі, як завжди, тепло та затишно пройшов святковий концерт до дня 8 Березня. Учні привітали прекрасну половину педагогічного колективу веселими танцями та гумористичними сценками.

Відкрили програму наші енергійні п’ятикласники, які організували яскравий флешмоб святкових поздоровлень.

Учні молодшої школи перетворились на галантних джентльменів…

Нотку яскравого настрою додали вихованці ансамблю «Вінничаночка»!

На хвилинку перенестись до сонячної Італії та відчути тепло Неаполя усім присутнім допоміг виступ ансамблю «Лілея надії» та учня 4рн класу Кабанова Володимира…

Запальними танцями привітали усіх учениця 5рн класу Губань Даша та учень 2А класу Теренчук Тимур!

Вразили акторськими здібностями та подарували щирі посмішки учні 4рн класу, що підготували гуморески.

Найкращі побажання та зворушливі пісні почули усі жінки нашої школи від колег-чоловіків…

Чудовим завершенням свята став виступ нашого гостя Максима Сторожука!

Бажаємо усім жінкам та дівчатам нашої школи весняного настрою, посмішок та сонячних днів! 17 - 23

Зі святом!!!

Переможці шкільного конкурсу
«Паперова країна»:

Гран-прі:
Творчі колективи
1-А,1-Б, 1-В,1-Г, 2-Г класів,
Пальчук Злата, 4-Г клас,
Казьмірчук Людмила, 5-А клас,
Ліщун Адріана, 7-А клас,
Бабіч Тетяна, 11-Б клас
І місце
творчий колектив 1-Е класу,
Іскра Данило, 1-Д клас,
Макаров Станіслав, 3-Г клас,
Безверхна Ірина,2-Б клас,
колективна робота 3-Б класу,
ІІ місце
Копистеренська Вікторія, 3-В клас,
Козубовська Каріна, 3-Г клас,
Цабак Костя, 4-РН,
ІІІ місце
Косенко Влад, 2-Б клас

Вітаємо!!!

Вітаємо переможців конкурсу малюнків

«Я та мої права»

І місце
Бабич Уляна, 7-Г клас
Ридванова Марія, 6-Г клас
Барабаш Єлізавета, 6-Г клас

ІІ місце
Яковлєва Анна, 6-Г клас
Дембівська Каріна, 7-Г клас
Бугрова Юлія, 5-А клас

ІІІ місце
Колективна робота 7-Б клас

Вітаємо!!!
Бажаємо натхнення та творчих успіхів!!!

Сторінка 8 з 19

Copyright © 2019 - Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №32 Вінницької міської ради