Інформація про вчителів, які будуть вести майбутні 1-ші класи в 2018-2019 навчальному році:

Войцеховська Ірина Іванівна

“Навчати та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра.”

Діденко Людмила Євгеніївна

"Відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути."

Немчинова Тетяна Геннадіївна

"Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом."

Шурова Наталія Юріївна

"Педагог без любові до дитини – все одно, що співак без голосу, музикант без слуху, художник без почуття кольору."

Савчук Наталія Петрівна

"Пізнати душу дитини, виявити її здібності, відкрити шлях до знань."

Система роботи з дітьми 5 річного віку та дітьми, які не відвідують ДНЗ по закладу:

1) проводяться індивідуальні консультації з педагогами щодо змісту та форм роботи з питання навчання і виховання дітей, які не відвідують дошкільні навчальні заклади,

2) з метою розкриття значення дошкільного періоду в загальному розвитку дитини 18.05.2018 року буде проведено круглий стіл «Відверті розмови з батьками»,

3) педагогами закладу вивчаються умови виховання дітей у сім'ї, інтереси та вимоги родин щодо підготовки дітей до школи,

4) у закладі на дошці оголошень забезпечено постійне інформування батьківської громади про всі аспекти роботи груп підготовки до школи,

5) питання роботи груп підготовки до школи та комплектації майбутніх 1-ших класів заслуховуються на засіданнях методичних об'єднань початкової школи, нарадах при заступнику директора по школі І ступеня, нарадах при директорі.

Територія обслуговування закладу