В 2009 – 2010 навчальному році школа стала:

- фіналістом міського конкурсу учнівського врядування «Лідер – 2010», ІІІ місце посіла Президент школи Мудрак Вікторія;

- переможцем міського конкурсу цільових проектів учнівського самоврядування «Школа проти насильства»;

- призером (ІІ місце) у міському чемпіонаті пізнавально-розвивальної гри «Крокс»;

- переможцем конкурсної ігрової програми «Україна моя від А до Я»;

- призером Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі – 2009 року» (10 учнів);

- призером конкурсу «Перлини року – 2010» (ІІ місце);

- призером конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» (ІІІ місце);

- призером конкурсу-огляду шкіл до 2009 – 2010 року (ІІІ місце);

- призером конкурсу «Чисті роси Поділля».

 

Отримали гранти :

— Вінницької міської ради за зайняте ІІІ місце у рейтингу діяльності загальноосвітніх закладів міста на суму 3 тисячі гривень;

— Вінницької ОДА за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі інформаційних та телекомунікаційних технологій на суму 10 тисяч гривень.

 

Індивідуальні призові місця завоювали учні в конкурсах:

— «Вінниця вишивана» – Горобчук Тетяна, 10 – Т клас (вч. Заболотна М.П.);

— «Майстер української орфографії» – І місце Заболотна Тетяна, 5 – А клас, (вч. Заболотна О.О.); І місце Мудрак Вікторія, 11 – А клас, (вч. Діденко С.І.);

— з української мови ім. П. Яцика – ІІІ місце Завальнюк Дарина,

11 – А клас (вч. Діденко С.І.);

— «Зимова феєрія» І місце – Підпалюк Яна 5 – В клас,

Ярецька Влада 7 – РН клас,

Мазай Люда 8 – Г клас

(вч. Заболотна М.П., Мазай Г.І.);

— «Шевченко серед всіх століть» І місце – Алексеєва Ольга

11 – А клас (вч. Діденко С.І.);

— інформаційних технологій – І місце Заїчко Іван 9 – А клас (вч. Швець О.Д.);

— «Державтоінспектор, учні та інші учасники державного руху» І місце – Бадунь Богдана 6 – Б клас, Шунда Дарина 7 – А клас (вч. Антонова Н.В.).

 

Вчителями закладу фахово проведено міські презентації:

— кафедри вчителів англійської мови (керівник – Корнілова Н.П.);

— кафедри вчителів математики (керівник – Бондарчук О.А.).

 

Методичні конкурси педагогічної громадськості принесли позитивні результати:

ІІ місце – соціальному педагогу – Гуменюк Юлії Анатолівні,
ІІ місце – вчителю початкових класів – Іващенко Галині Анатолівні за виступ в конкурсі «Грай місто – місто чарівників».

Copyright © 2019 - Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №32 Вінницької міської ради