В 2011 – 2012 навчальному році у міських конкурсах дитячої творчості школа досягла таких успіхів:

І, ІІ та ІІІ місця у конкурсі малюнку "З Днем народження, рідне місто" – Шунда Дарина (9-А), Колосов Тимофій (3-Б) та Фашмухова Лідія (8-Б);
І місце у міському конкурсі лідерів "Якщо не я, то хто" – Заболотна Тетяна (7-А);
І місце у ІІ та ІІІ етапі «Конкурс ім. П. Яцика» – Бондаренко Тетяна (5-А);
І та ІІІ місця у міському конкурсі "Молодь Вінниці - за життя без СНІД" – Бадунь Галина (10-А) та Шунда Дарина (9-А);
І, ІІ та ІІІ місця у всеукраїнському конкурсі учнівської творчості (міський етап) – Герлєй Марія (9-Г), Мазай Лада (10-Б) та Чорнокнижник Олександр (9-Г);
І місце у всеукраїнському конкурсі "В обєктиві натураліста" у номінаціях "кращий слайд-фільм" та "кращий відеофільм" (обласний етап) – Баюрко Наталія (11-Е);
І місце у всеукраїнському конкурсі "В обєктиві натураліста" у номінації "кращий слайд-фільм" (обласний етап) – Лупяк Дмитро (11-Е);
І місце у конкурсі «Податки очима дітей» – Шунда Дарина (9-А);
ІІ місце у конкурсі «Зимова феєрія» – Колосов Тимофій (3-Б), Рижкова Анастасія (7-А), Ярецька Влада (9-Рн);
ІІІ місце у конкурсі "Моя батьківщина – Україна" – Баюрко Наталія та Шпарковська Юлія (11-Е);
ІІІ місце у конкурсі «Майстер української орфографії» – Волинець Ліна (5-А) та Заболотна Тетяна (7-А);
ІІІ місце у обласному конкурсі з патріотичного виховання "Твої герої Вінниччино" – Мельников Владислав (10-Б);
ІІІ місце у конкурсі "Стратегія розвитку територіальної громади" (міський етап) – Габур Олександр (10-А);
ІІІ місце у всеукраїнському конкурсі "В обєктиві натураліста" у номінації «краща фоторобота» – Нечаєв Олександр (9-А) та Баюрко Наталія (11-Е).

За результатами ІІ (міського) етапу всеукраїнських учнівських олімпіад школа має 35 призерів:

І та ІІ місця з Української мови та літератури – Мазай Лада (10-Б) та Марчук Вероніка (7-А);
І та ІІ місця з Історії – Лаврик Аліна (8-А), Зюбрицька Юлія (8-А), Войтюк Владислав (9-Б), Коханський Денис (10-А), Федоченко Анастасія (10-А), Шпарковська Юлія (11-Е) та Младенцева Лілія (9-А), Майська Марина (11-Е);
І та ІІ місця з Трудового навчання – Кулинич Інна (10-Б) та Ярецька Влада (9-Рн);
ІІ місце з Психології – Бойко Катерина (11-Е);
ІІ та ІІІ місця з Інформаційні технології – Пасік Максим (11-Е) та Луп'як Дмитро (11-Е);
ІІ та ІІІ місця з Математики – Покляцький Антон (6-Рн) та Ванжула Руслан (7-В);
ІІ та ІІІ місця з Економіки – Баранишена Тетяна (11-Е), Майська Марина (11-Е) та Баюрко Наталія (11-Е);
ІІ та ІІІ місця з Біології – Лисюк Тетяна (8-А), Коваль Тетяна (9-Рн), Ярецька Влада (9-Рн) та Гуменюк Вікторія (11-Е);
ІІ та ІІІ місця з Географії – Загребельна Вікторія (10-А), Баюрко Наталія (11-Е) та Зюбрицька Юлія (8-А);
ІІ та ІІІ місця з Правознавства – Шунда Дарина (9-А), Побережнюк Кристина (9-Б) та Кучер Вероніка (9-А), Євсеєва Анастасія (9-Б);
ІІІ місце з Екології – Луп'як Дмитро (11-Е);
ІІІ місце з Хімії – Лисюк Тетяна (8-А) та Ярецька Влада (9-Рн);
ІІІ місце з Англійської мови – Коваль Тетяна (9-Рн).

Заклад увійшов до 10 найкращих шкіл міста за результатами олімпіадного руху (8 місце).

Copyright © 2019 - Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №32 Вінницької міської ради