10 жовтня в актовій залі школи відбувся майстер-клас для молодших школярів «Дивокола веселих розваг». Страршокласниці Полторак Валерія та Онищенко Катерина ознайомили дітей з технікою виконання квілінгу та допомогли молодшим друзям зробити гарні паперові квіточки. Чудові браслети з бісеру залишаться на пам'ять у школярів завдяки натхненній праці Чепернатої Катерини та Іванченко Анни. Запальні танці захопили малих танцюристів під керівництвом Чабан Аліни, Солопової Вікторії. Завдяки Латиповій Юлії діти отримали оригінальні паперові фігурки звірят на згадку, а Лисюк Тетяна навчила школярів плести фєнічки, тепер маленькі умільці чудовими подарунками можуть порадувати, своїх друзів та близьких. Море вражень, позитивних емоцій, задоволення від спільної праці та спілкування об'єднали дітей різного віку.

Переглянути фото