Останній день у пришкільному таборі "Мрія" був сповнений емоцій, захопливих пригод та теплих прощальних моментів. Діти з нетерпінням очікували цей день, щоб насолодитися останніми митями табірного життя.
  Ранок розпочався з захоплюючої екскурсії до музею м. Коцюбинського для 1 та 2 загонів. На них чекав цікавий квест під назвою "В країні сонцелюбів". Діти розгадували загадки, шукали підказки та виконували завдання, поринаючи у світ української культури та літератури. Квест не тільки розважав, але й сприяв поглибленню знань про видатного письменника та його творчість.
  Для 3, 4 та 5 загонів день був не менш цікавим та насиченим. Вони відвідували різноманітні гуртки, кожен з яких приносив нові знання та вміння. На гуртку з англійської мови діти продовжували вдосконалювати свої мовні навички через ігри, пісні та інтерактивні завдання. Це заняття було дуже корисним та цікавим, оскільки діти не тільки повторювали вже вивчене, але й дізнавалися нове.
  Гурток фізичної культури став чудовою можливістю для дітей активно провести час, граючи в спортивні ігри та беручи участь у веселих естафетах. Викладачі створили дружню атмосферу, де кожен міг показати свої спортивні здібності та підтримати командний дух.
  На тренінгу діти продовжували розвивати свої комунікативні навички, працюючи в команді та вчитися слухати одне одного. Ці заняття допомагали їм стати більш впевненими у собі та краще розуміти інших.
 Окремо варто згадати гурток фінансової грамотності, де діти грали в "Монополію". Ця гра навчала їх основам економіки, управління грошима та планування. В ігровій формі діти засвоювали важливі фінансові поняття, що є корисними для їхнього майбутнього.
  Після насиченого дня для всіх дітей була організована паперова вечірка. Веселі забави, яскраві декорації та сміх наповнювали залу. Після паперової вечірки розпочалася дискотека "До зустрічі, Мріє". Діти танцювали, співали улюблені пісні та весело проводили час, прощаючись з табором.
  Цей останній день у таборі "Мрія" залишив по собі багато яскравих спогадів, нових друзів та незабутніх вражень. Діти поверталися додому з радісними обличчями, вдячні за чудовий час, проведений у таборі. Вони знали, що ці теплі моменти залишаться в їхніх серцях назавжди, і вже з нетерпінням чекали наступного літа, щоб знову повернутися до "Мрії".