Тринадцятий день у пришкільному таборі "Мрія" був справжнім святом наукових відкриттів та розваг. Ранок розпочався з неймовірно цікавої події — до нас завітала "Шалена лабораторія". Діти з захопленням спостерігали за вражаючими експериментами з азотом. Демонстрації були настільки видовищними, що всі без винятку занурилися у світ науки. Дізнатися, як азот може змінювати стан речовин, спостерігати за його взаємодією з іншими матеріалами — це було не тільки цікаво, але й дуже пізнавально. Експерименти викликали в дітей море емоцій, захоплення та безліч запитань до науковців.
  Після наукових пригод ми відправилися до кінотеатру, де на нас чекав показ веселого та доброго фільму "Гарфілд". Діти із задоволенням слідкували за пригодами кумедного кота, сміялися над його витівками та співпереживали разом із героями. Цей час у кінотеатрі став чудовою можливістю відпочити та розслабитися після насиченого ранку.
  Повернувшись до табору, діти взяли участь у гуртках, які пропонували різноманітні заняття.
  Сьогодні класична Монополія, адаптована для нашої країни. Знайомі міста, знайомі вулиці, знайомі підприємства. Отож, торгували нерухомістю, укладали угоди, платили ренту, багатіли і банкротилися.
  Жорстка боротьба за можливість монополізувати ділянки іноді навіть призводить до емоційних поривів. Лише вигідні угоди допомагають здобути перемогу. Трохи прорахувались - і вже банкрот. Це великий бізнес. Це Монополія!
  На гуртку англійської мови ми продовжили вдосконалювати наші знання. Викладачі підготували нові цікаві завдання, ігри та вправи, які допомагали закріпити вивчений матеріал та освоїти нові слова і фрази.
  На гуртку "Я досліджую світ" діти занурилися у світ природи та цікавих фактів. Разом з викладачем вони досліджували різні аспекти нашого оточення, дізнавалися про різні явища та їхні причини. Це заняття розширювало кругозір дітей, розвивало їхню допитливість та інтерес до пізнання навколишнього світу.
  Танцювальний гурток став чудовою можливістю для дітей проявити свої творчі здібності та виплеснути енергію. Під керівництвом діти вивчали нові рухи, створювали танцювальні композиції та просто насолоджувалися музикою і ритмом.
  Завершенням дня став тренінг, який допомагав дітям розвивати комунікативні навички, впевненість у собі та вміння працювати в команді. Тренінг проводився у формі гри, що робило його цікавим та динамічним. Діти вчилися співпрацювати, слухати одне одного та знаходити спільні рішення.
  Тринадцятий день у таборі "Мрія" залишив по собі незабутні враження, нові знання та навички. Діти поверталися додому з посмішками на обличчях, повними вражень та з нетерпінням чекали на нові пригоди у останній день табору.