Дванадцятий день у пришкільному таборі "Мрія" був неймовірно захоплюючим та насиченим. Ранок розпочався з довгоочікуваної поїздки до Мега парку, де на дітей чекали безліч розваг, а найголовніше — батутний центр. Веселий сміх та захоплені вигуки не стихали ні на мить, адже стрибки на батутах — це завжди вибух енергії та море позитивних емоцій. Діти змагалися, хто вище стрибне, виконували різноманітні трюки та просто насолоджувалися свободою руху. Цей час у парку став справжньою феєрією радості та веселощів.

Після насиченого активного відпочинку діти повернулися до табору, де на них чекали гуртки за інтересами. Першим на черзі був гурток з образотворчого мистецтва. Озброївшись фломастерами, юні художники взялися за створення своїх шедеврів. Темою для малювання цього разу стали "Літні пригоди". Діти зображували на своїх аркушах яскраві літні дні, подорожі до моря, сонячні пляжі та веселі моменти з друзями. Кожен малюнок був унікальним, відображаючи індивідуальність та фантазію автора.

Після творчого заняття настав час для вивчення англійської мови. На цьому гуртку діти не тільки повторювали вже вивчені слова та фрази, але й грали в інтерактивні ігри, що допомагало їм краще запам’ятовувати нову лексику. Викладачі підготували цікаві завдання, завдяки яким вивчення мови перетворилося на захоплюючу пригоду.

Завершенням дня став гурток трудового навчання. Діти займалися рукоділлям, виготовляючи різноманітні вироби своїми руками. Це заняття не лише розвивало дрібну моторику та творчі навички, але й сприяло формуванню терпіння та акуратності. Кожен учасник міг пишатися своїм творінням, яке було створено з любов’ю та натхненням.

Дванадцятий день у таборі "Мрія" був сповнений яскравих подій, нових вражень та корисних знань. Діти повернулися додому щасливими та з нетерпінням чекали на нові пригоди у наступні дні табору.