11 день у пришкільному таборі "Мрія" був сповнений пригод та нових вражень. Ранок розпочався з захоплюючої прогулянки на катері. Діти насолоджувалися свіжим повітрям та мальовничими краєвидами, що відкривалися з води. Капітан катера розповів цікаві факти про місцеві визначні місця, що були видні з річки, та про життя на воді. Діти мали можливість побачити водних птахів, рибалок та інші судна, що додавало прогулянці особливого колориту. Під час плавання всі могли відчути себе справжніми мандрівниками і насолодитися моментами спокою та краси природи.

Після прогулянки на катері, у 4 і 5 загонах відбувся гурток з домедичної допомоги. Діти навчалися основам надання першої допомоги: як правильно робити штучне дихання, накладати пов'язки, обробляти рани та зупиняти кровотечі. Ці знання є дуже важливими, адже в критичних ситуаціях вони можуть допомогти врятувати життя. Інструктор провела практичні заняття, де кожен міг спробувати свої сили в наданні допомоги під керівництвом фахівця.

Усі загони також брали участь у гуртках з фізичної культури, де діти займалися різними спортивними вправами, розвиваючи силу, витривалість і координацію. Заняття з танців дозволили дітям виразити себе через рух, освоюючи нові танцювальні елементи та композиції.

На гуртках з інформатики діти вивчали основи комп'ютерної грамотності, програмування та роботи з різними програмами. Вони мали можливість створювати власні проекти та грати в навчальні ігри, що допомагають розвивати логічне мислення і технічні навички.

Гурток з фінансової грамотності допоміг дітям зрозуміти основи управління грошима, важливість заощаджень та планування витрат. Діти вчилися розрізняти доходи та витрати, складати прості бюджети та усвідомлювати цінність грошей.

День завершився тренінгом, де діти розвивали комунікативні навички, вчилися працювати в команді та здобували нові знання про самопізнання і взаємодію з іншими.

Цей день у таборі "Мрія" був насиченим і корисним, подарувавши дітям багато нових знань, навичок і вражень.