10 день у пришкільному таборі "Мрія" був надзвичайно насиченим і пізнавальним. Всі загони відвідали художній музей, де діти займалися ліпленням з глини. Процес ліплення був дуже цікавим: спочатку дітям розповіли про різні техніки роботи з глиною, потім кожен отримав шматок глини і почав створювати власний виріб. Під керівництвом досвідчених майстрів, діти ліпили різні фігурки, вази, тварин та інші декоративні предмети. Цей процес дозволив дітям проявити свою творчість і фантазію, а також розвинути дрібну моторику і терплячість.

Після цього кожен загін продовжив свій день за окремою програмою.

5 загін відвідав музей Коцюбинського, де вони дізналися багато цікавого про життя і творчість відомого українського письменника. Після екскурсії діти взяли участь у квесті, під час якого вони виконували різні завдання, розгадували загадки і шукали підказки, пов'язані з творчістю Коцюбинського. Всі діти, які успішно пройшли квест, отримали подарунки, що стало приємним завершенням екскурсії.

2 і 3 загони відправилися на екскурсію до пожежної частини. Дітям показали пожежні машини, обладнання та розповіли про роботу пожежників. Вони дізналися про важливість пожежної безпеки і правила поведінки в надзвичайних ситуаціях. Особливий інтерес викликав показ роботи пожежних гідрантів і рятувального обладнання.

Після повернення до табору діти продовжили день на гуртках. На гуртку з трудового навчання вони виготовляли різні вироби, розвиваючи свої практичні навички.

Гурток "Досліджуємо світ" дозволив дітям вивчати природні явища і наукові факти, що викликало великий інтерес і допитливість.

На заняттях з інформатики діти знайомилися з основами комп'ютерної грамотності та програмування, що є важливим у сучасному світі.

Гурток "У світі логіки" пропонував дітям логічні задачі і головоломки, допомагаючи розвивати їхнє аналітичне мислення.

Цей день у таборі "Мрія" був не тільки розважальним, але й дуже пізнавальним, допомагаючи дітям отримувати нові знання і навички.