9 день у пришкільному таборі "Мрія" був наповнений цікавими заходами та новими знаннями.

Ранок розпочався з походу до кінотеатру "Родина", де ми переглянули мультфільм "Думки навиворіт 2". Цей анімаційний фільм є продовженням відомої історії про дівчинку Райлі та її емоції. У другій частині ми знову зустрічаємо Радість, Смуток, Страх, Гнів і Відразу, які допомагають Райлі впоратися з новими викликами підліткового віку. У цій частині особлива увага приділяється новим емоціям і змінам, що відбуваються в житті дівчинки, а також важливості розуміння та прийняття своїх почуттів. Діти були захоплені сюжетом і анімацією, отримавши багато позитивних вражень.

Після кіносеансу ми повернулися до табору, де продовжили день на гуртках. Гурток з фінансової грамотності допоміг дітям зрозуміти основи управління грошима, важливість заощаджень та раціонального використання фінансів.

На гуртку "У світі логіки" діти розв'язували цікаві завдання та головоломки, розвиваючи логічне мислення та аналітичні здібності.

Музичний гурток дозволив дітям виразити себе через музику, спробувати різні інструменти та співати улюблені пісні.

Також ми провели тренінг, де діти навчалися працювати в команді, розвивали комунікативні навички та здобували нові знання про самопізнання і взаємодію з іншими.

Цей день у таборі "Мрія" був не тільки розважальним, але й дуже пізнавальним, допомагаючи дітям розвиватися в різних напрямах і отримувати нові корисні знання.