8 день пришкільного табору "Мрія" був насиченим і захоплюючим. Ми відвідали заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №5", де для нас провели майстер-клас з вільної боротьби та сумо. Всі бажаючі могли спробувати себе в ролі борця, що викликало великий інтерес і захоплення. Після змагань усі учасники отримали дипломи, що стало приємним завершенням спортивної частини дня.

По поверненню до табору нас чекала піратська вечірка. Діти перевтілювались у справжніх піратів, танцювали запальні танці, відгадували звуки. Вечірка пройшла весело і подарувала безліч яскравих вражень.

Крім того, у програмі дня були гуртки з англійської мови, трудового навчання та фізичної культури. Діти із задоволенням займались англійською, удосконалюючи свої мовні навички через ігри та цікаві завдання. На трудовому навчанні вони розвивали творчі здібності та практичні навички, а заняття з фізичної культури допомагали підтримувати гарну фізичну форму та активність.

Цей день у таборі "Мрія" став чудовим прикладом того, як можна поєднувати навчання, спорт та розваги, забезпечуючи дітям активний і корисний відпочинок.