На сьомий день шкільного табору "Мрія" ми провели захоплюючий день, сповнений пригод та веселощів. Спочатку у нас відбувся квест під назвою "Ми - українці", де діти брали участь у різноманітних завданнях. На кожній зупинці на них чекали цікаві випробування: одна з зупинок була присвячена пісням, інша — народним іграм, а ще одна — знанню історії та культури України. На іншій відгадували страви української кухні, традиції української кухні, ще брали участь у флешмобі, який додав всім гарного настрою.

Квест завершився , коли кожна команда отримала квіти і зібрала український вінічок. Головною метою цього заходу було не лише розважити дітей, але й збагатити їх знаннями про рідну країну, зміцнити командний дух і розвинути в них любов до України.

Після квесту ми вирушили до "Країни мрій". Там діти насолоджувалися різними атракціонами: вони каталися на різноманітних гірках, стрибали на батутах і просто весело проводили час. Цей день подарував дітям незабутні враження та яскраві емоції, а найголовніше — зблизив їх і допоміг пізнати краще свою рідну країну.