Шостий день у шкільному таборі "Мрія" був насиченим і сповненим різноманітних активностей. День розпочався з веселої зарядки, яка не тільки підняла настрій, а й дала заряд енергії на цілий день. Після зарядки всі учасники зібралися, щоб вирушити в поїздку до боулінгу.

Поїздка в боулінг була одним з головних моментів дня. Діти з нетерпінням чекали на цей захід. Під час гри в боулінг кожен мав можливість показати свої навички та позмагатися з друзями. В залі панувала весела та дружня атмосфера, кожен підбадьорював свого товариша та радів за успіхи інших. Після гри в боулінг, втомлені, але щасливі, діти повернулися до табору.

Після повернення в табір, розпочалася ще одна хвиля активностей. Діти грали в різноманітні ігри на свіжому повітрі, що сприяло розвитку командного духу та покращенню фізичної підготовки. Крім того, кожен міг обрати гурток до душі та зануритися в нові знання та вміння.

Гурток "Мандруємо світом" пропонував дітям віртуальні подорожі до різних країн, знайомство з їх культурою, звичаями та традиціями. Це було не тільки пізнавально, але й дуже цікаво, адже діти дізнавалися багато нового про інші народи та країни.

У гуртку "У світі логіки" діти розвивали свої логічні здібності, вирішуючи різноманітні завдання та головоломки. Це допомагало їм тренувати мислення та розвивати інтелектуальні навички.

Гурток "Музика" надавав можливість дітям спробувати себе в ролі співаків, де вони співали українські пісні. Це сприяло розвитку творчих здібностей та музичного слуху.

На заняттях з фізкультури діти продовжували активно рухатися, виконуючи різноманітні вправи та спортивні ігри. Це допомагало їм залишатися у хорошій фізичній формі та підтримувати здоровий спосіб життя.

Гурток "Трудове навчання" був спрямований на розвиток практичних навичок. Діти мали змогу працювати з різними матеріалами, виготовляти цікаві вироби та розвивати свої ручні вміння.

Таким чином, шостий день у таборі "Мрія" пройшов насичено та пізнавально. Діти отримали безліч позитивних емоцій, нових знань та вражень, а також покращили свої навички в різних сферах.