5-й день у пришкільному таборі "Мрія" був дуже насиченим і пізнавальним. Ранок розпочався з захопливої екскурсії до планетарію. Діти дізналися багато нового про планети нашої Сонячної системи та про парад планет, коли вони шикуються в одну лінію. Це було надзвичайно цікаво та вражаюче.

Після візиту до планетарію ми вирушили до парку, де діти мали можливість відпочити та пограти в різні ігри на свіжому повітрі. Це був чудовий час для активного відпочинку та спілкування.

Після повернення до табору, діти займалися в гуртках, де могли розвивати свої таланти та навички. Кожен міг знайти собі заняття до душі.

Тим часом 3-й і 5-й загони відвідали бібліотеку. Там їм розповіли багато цікавого про книги, загадували загадки, а також показали міні-книги, що викликало великий інтерес у дітей. Це була цікава та пізнавальна екскурсія, яка залишила багато позитивних вражень.

Цей день був наповнений новими знаннями, активним відпочинком та захоплюючими враженнями для всіх учасників табору "Мрія".