Четвертий день у шкільному таборі "Мрія" розпочався з бадьорої ранкової зарядки. Всі діти з ентузіазмом взяли участь у розминці, яку проводили вихователі. Зарядка допомогла прокинутися і зарядитися енергією на весь день.

Після зарядки на дітей чекала захоплююча поїздка на двоповерховому автобусі "Бас Пасс". Всі діти з нетерпінням чекали цього моменту і можливості проїхатися на другому поверсі.

Під час поїздки на автобусі діти почули цікаву екскурсію про Вінницю. Гід розповідав про історію міста, його визначні пам'ятки та цікаві факти, які допомогли дітям краще зрозуміти культурну спадщину та значення їхнього рідного міста. Діти з захопленням слухали історії про відомі місця, такі як Вінницький фонтан "Roshen", музей-садибу Миколи Пирогова та інші архітектурні пам'ятки.

Після цікавої екскурсії автобус повернувся до табору, де на дітей чекав ще один сюрприз. До табору приїхали поліцейські, які провели з дітьми інтерактивне заняття з правил дорожнього руху.

Поліцейські не тільки повторили основні правила дорожнього руху, а й організували цікаві ігри та конкурси, щоб діти могли краще засвоїти отримані знання. Діти брали участь у різних естафетах, вирішували загадки та навіть мали змогу спробувати себе в ролі регулювальників дорожнього руху.

Цей день був не лише пізнавальним, а й дуже веселим. Четвертий день завершився запальними руханками та піснями.