Похід до кінотеатру на мультфільм "Кунг-фу Панда 4" був одним із найяскравіших моментів третього дня у шкільному таборі "Мрія". Вранці, після сніданку, ми всі зібралися і вирушили до кінотеатру "Родина". У кінотеатрі нам видали спеціальні 3D-окуляри, які дозволили повністю зануритися у світ пригод Панди По та його друзів. У новій частині По знову зіткнувся з небезпеками, демонструючи свою хоробрість і майстерність у кунг-фу. Діти особливо захоплювалися ефектами та динамічними сценами боїв, які в 3D виглядали ще більш вражаюче.

Після кінотеатру ми відправилися на майданчик, де діти мали можливість виплеснути свою енергію та обговорити побачене під час активних ігор. Потім ми повернулися назад до табору, де на дітей чекали різноманітні гуртки. Одні відвідували гуртки мистецтва, де займалися творчими проектами, інші виготовляли патріотичні листівки і ще захоплююче мандрували світом. Також деякі діти брали участь у тренінгу з психологом.

Похід до бібліотеки для 2-го та 4-го загонів табору "Мрія" став ще однією яскравою подією. Коли діти прибули до бібліотеки, їх зустріла привітна бібліотекарка, яка провела для них екскурсію. Вона розповіла про різні відділи бібліотеки та показала, як знайти необхідну книгу.

Також відвідали дитячий відділ, де їх чекала інтерактивна розповідь про нові книги та героїв улюблених казок. Діти уважно слухали, а деякі навіть ставили запитання та ділилися своїми враженнями від прочитаного.

Повертаючись до табору, діти жваво обговорювали свої нові книги та враження від бібліотеки. Цей похід став не лише пізнавальним, але й надихаючим для всіх учасників.

День був сповнений новими враженнями та корисними заняттями, що зробило його незабутнім для всіх учасників табору "Мрія".