Другий день у нашому шкільному таборі "Мрія" був насичений та захоплюючий. З самого ранку всі загони вирушили на екскурсію до зоопарку. Діти з великим задоволенням спостерігали за різноманітними тваринами. Вони побачили тигрів, які велично прогулювалися своєю територією, та ягуарів, які вражали своєю граційністю та силою. Не менш захопливо було спостерігати за ведмедями, які купалися у водоймі та гралися один з одним. Мавпочки веселили дітей своїми витівками та спритністю, стрибаючи з гілки на гілку.

Особливим моментом для дітей стало годування кіз, баранів, верблюда, віслюків та оленів. Діти змогли власноруч нагодувати цих дружелюбних тварин, відчувши справжній зв'язок з природою. Кози та барани радо приймали частування з рук, а олені з цікавістю підходили до дітей, обнюхуючи їхні руки в пошуках смаколиків.

Діти з великим задоволенням спостерігали за тваринами, годували їх та зробили багато фотографій.
Після повернення із зоопарку всі зібралися на обід, де змогли відпочити та підкріпитися смачними стравами.

Після обіду почалися заняття у гуртках. Кожен загін мав свої активності. На мистецтві діти малювали чудові малюнки до Дня захисту довкілля. Використовуючи олівці та фломастери, вони створили яскраві та змістовні роботи, що відображали їхню любов до природи та турботу про навколишнє середовище. На технологічному гуртку діти робили патріотичні поробки. Використовуючи різні матеріали та інструменти, вони створювали креативні вироби, які символізували національну гордість та патріотизм. На спортивному майданчику діти брали участь у різноманітних фізичних вправах та іграх. Це допомогло їм розвинути свої фізичні навички, зміцнити здоров'я та отримати заряд енергії. А на англійській мові удосконалювали свої знання англійської мови через ігри, пісні та цікаві завдання. Це дозволило їм не тільки вивчити нові слова та вирази, а й весело провести час.

Другий день у таборі "Мрія" пройшов дуже цікаво та плідно. Діти отримали багато нових знань та вражень, весело провели час. І повітряні тривоги не стали їм на заваді.