З 26.02 по 01.03 у рамках інформаційного марафону "Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет" в ліцеї відбулися різноманітні здоров'язберігаючі заходи. Молодші ліцеїсти із задоволенням відпочивали на веселих рухливих перервах. Учні 5-х класів успішно виконали завдання пізнавально-розважального квесту "Моє здоров'я в моїх руках". Активну участь у цікавій та просвітницькій онлайн вікторині "Крок за кроком до здоров'я" взяли ліцеїсти 6-7 класів, в якій показали свою обізнаність з питань збереження власного здоров'я. Змістовні інформпостери "Шкідливі звички та їх наслідки" створили учні 9-х класів. Корисні поради надали ліцеїсти 10-11класів у створених ними постерах "Як зберегти своє психологічне здоров'я під час війни?"
   Дякуємо усім за активну участь та бережемо своє здоров'я!!!