З 06.02.по 10.02.2023р. в ліцеї активно та креативно відбувся інформаційний марафон "Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет". В ході марафону молодші ліцеїсти з задоволенням під час перерв взяли участь у Веселих руханках. Учні 5-х класів підготували змістовні фотоколажі "Будь активним - будь здоровим!". Цікаві інформаційні постери "7правил здоров'я" створили учні 4класів. Творчі учні 7-х класів написали креативні акровірші "Я буду здоровим!". Ліцеїсти 6-х класів успішно виконали завдання пізнавально-розважального квесту "Моє здоров'я в моїх руках". Учні 5 - 9 класів взяли активну участь у цікавій та пізнавальній онлайн вікторині "Територія здоров'я". Корисні поради надали ліцеїсти 9-11класів у створених ними постерах  "Життя неповторне - бережи його!" та "Як зберегти своє психологічне здоров'я під час війни?". Дякуємо всім за активну участь!!! Бережемо своє здоров'я!!! Наближаємо Перемогу!!!

Вечірко Марія 5-Г

Іван Коваль 7-А клас