У рамках декадника толерантності у нашому ліцеї відбулися акції "Подаруй світу усмішку" та "Абетка толерантності". Діти перейнялися ідеєю підтримки та шанування кожного, наголошуючи, що толерантність є абеткою сучасного людини і запорукою мирної та щасливої ​​життя кожного представника суспільства. Результатом акції став відеоролик із зображеннями учнів 5-х класів, креативно оформлений колективом 7А класу. Молодці! Дякуємо за активність і чекаємо на наступні роботи!

Справжнім оптимізмом заряджають фото-колажі "Подаруй світу усмішку", створені учнями лицею у рамках одноїмної акції до декадника толерантності. Дякуємо всім, хто долучився, друзі, прикрашаємо наш світ добром, усмішками та радістю!