З 03 по 14 жовтня 2022р.в закладі був проведений Патріотичний марафон до Дня захисника та захисниць України,в ході якого відбулися різноманітні цікаві заходи. Команди учнів 11б класу взяли активну участь у цікавому диспуті : "Європейський вибір України: перспективи та ризики" . Учнями 10А, 11А,11В класів була проведена конференція: "Україна - щит Європи чи світовий інструмент боротьби з росією?"
  Цікаві інформаційні постери "Козацтво - слава Україні" підготували учні 7-8 класів.
  Крім того, в ході марафону відбулася благодійна акція "Зігрій серце солдата!", під час якої дружня родина ліцею відправила захисникам різноманітні смаколики, обереги, лікарські засоби, предмети особистої гігієни тощо. З великою вдячністю кожному захиснику та захисниці учні 1-6 класів створили обереги, малюнки,написали листівки.
  Дорогі наші захисники та захисниці! Від щирого серця вітаємо вас з Днем захисника України! Ми щиро дякуємо вам за героїзм, дуже цінуємо вашу могутню силу і неймовірну витривалість.
 Бажаємо вам Божої опіки та милості. Будьте живі та здорові! Усі ми віримо в Перемогу!!! Слава Україні! Героям слава!