21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру. ООН в цей день закликає країни, які знаходяться в конфліктах припиняти всі бойові дії. У день Миру біля штаб-квартири організації в японському саду Генсек вдаряє в Дзвін миру і оголошує хвилину мовчання.

На сьогодні для України це свято є особливим,бо кожен з нас мріє про припинення війни, повернення рідних, близьких, друзів. Найбільше щастя - це мир,коли земля не здригається від страшних вибухів,не ллються сльози від горя та втрат.

У День Миру учні ВЛ №32 організували проведення флешмобу "Україні потрібен мир" та майстер-класу для молодших школярів з плетіння браслетів - оберегів для наших славних захисників.

Ми бажаємо миру та процвітання рідній Україні.

Майстер-клас для учнів 4а,4бкласів, який провели учениці 8а та 11а класів Михайленко Вікторія та Коваль Анастасія.