У травні 2022 року у Вінницькому ліцеї NЗ2 відбувся вернісаж-реквієм "Дитинство, вбите війною..." Учні 5-11 класів закладу вшановують пам'ять дітей, які загинули внаслідок війни рф проти України. Російські окупанти порушили усі можливі права дітей на життя, недоторканність, захист гідності...
  Світе, встань на захист невинних, не допусти наступних жертв!

Вінницький ліцей № 32. Травень 2022 Поетичний марафон "Янголятка, що в небо піднялись" присвячений вшануванню пам'яті загиблих дітей у війні рф проти України. ( Ілля Драченко 7 -д клас, Коваль Іван 6-А, Малицька Анастасія 7-Д, Пальчук Злата 8-РН)

Протягом травня в кожному класному колективі були проведені години спілкування, присвячені вшануванню діток, які стали янгелами під час жорстокої війни рф проти України.

В 1-4 класах відбулися години спілкування та бесіди під назвою "Пам'ятаємо про маленькі серця". Під час цих заходів учні створили маленьких голубів-янгелів на знак того, що пам'ять про дітей, які загинули під час війни рф з Україною буде завжди жити в їх серцях.