На базі закладу було організовано роботу табору з денним перебуванням «Мрія». Табір працював з 08.06.2021 р. по 25.06.2021 р.

Завдання табору:

забезпечити активний відпочинок дітей в період роботи табору;

сприяти розумовому і фізичному розвитку;

виховувати почуття дружби, колективізму;

прищеплювати любов до рідного краю, до природи;

розвивати творчі здібності, активність дітей.

Протягом роботи табору було забезпечено організацію та створено необхідні умови для перебування дітей шкільного віку.

Було створено 8 загонів, всього 120 дітей:

І загін «Сонечко» (1 класи);

ІІ загін «Карамельки» (1-2 класи);

ІІІ загін «Веселка» (1-2 класи);

ІV загін «Посмішка» (1-2 класи);

V загін «Живчики» (2 класи);

VІ загін «Пірати» (2-3 класи).

VІІ загін «Смішарики» (3 класи)

VІІІ загін «Діаманти» (3-4 класи)

При складанні плану роботи враховувались інтереси і уподобання дітей. Заходи були спрямовані на розвиток їх творчого потенціалу, задоволення їх особистих інтересів, на формування відповідальності за вчинки, на вироблення мотивації на здоровий спосіб життя. Кожен день мав свою тематику і заходи проводились відповідно тематики дня, а тематика всієї табірної зміни мала назву  «Мрій і твори».

Щоранку вихователі проводили ранкову зарядку, інструктаж з техніки безпеки. Ранкова зустріч переходила у «коло вітання та дружби». Після – улюблена гурткова робота з неймовірними майстрами творчості! Для дітей працювали гуртки: «Веселкові барви», «Співоче коло», «Умілі руки», «Ритм», «Енергія», «Матриця», «Happy English», «Маска». У творчих майстернях та під час майстер-класів, дітей захоплювали різними видами рукоділля, малювання та інші творчі й розвивальні практики.

Після обіду – прогулянки, екскурсії, ігри та інші розваги на свіжому повітрі.

День у таборі закінчувався «колом побажань»: діти ділилися емоціями  за день!

За табірну зміну учні відвідали: виставу «Красуня і чудовисько», дітей оздоровлювали в аквапарку «Маяк». Були проведені пізнавальні заняття з «Тімбілдінг», розважальні програми «Драйвове літо» і «Джинсова вечірка».

Кожен день у таборі був насичений новими подіями, враженнями, почуттями. За час табірної зміни діти потоваришували, краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, усвідомили важливість здорового способу життя, піклування про здоров’я змалечку.

Режим дня відповідав потребам дитини, було гармонійно поєднано відпочинок та розваги, хвилини релаксації та активних дій.  Діти отримали безліч неймовірних вражень та яскравих емоцій, які будуть супроводжувати їх все літо.

План роботи табору з денним перебуваннямдітей «Мрія» виконано.