12 день - день Театру

«Життя – театр, а люди в нім – актори!». Під таким гаслом пройшов день в пришкільному таборі «Мрія» 24.06 червня 2021 року. З метою закріплення знання учнів про театральне мистецтво, назви професій, що залучені до нього, здійснення пізнавального розвитку та збагачення словника дітей словами-назвами професій та театральними термінами вихованці відвідували Вінницький драматичний театр імені САДОВСЬКОГО. У дітей була можливість переглянути виставу про одвічну боротьбу Добра зі Злом «Красуня і чудовисько». Діти були захоплені пригодами героїв, а дорослі побачили молодих талановитих виконавців у новій барвистій виставі. Прекрасна музика, хореографія, чарівні декорації та спецефекти, дорогі костюми, яскраві персонажі. Адже «Красуня і чудовисько» – своєрідна класика балету для дітей, вистава, випробувана часом, в кінці якої Добро обов’язково переможе над Злом.

Для вихованців трьох загонів тема театру продовжилася і в другій половині дня на майстер-класах! Керівники театрального гуртка, підготувала для дітей невелику цікаву розповідь про театр тіней та пальчиковий театр, а потім діти поринули у світ самостійної праці по виготовленню казкових героїв для тіньового театру. Сьогодні діти відчули себе справжніми акторами розігруючи низку інших відомих, дитячих казок! День видався насиченим!