День 10 - День народження мультфільму!

Наш день розпочався з улюбленої руханки!

Далі, дітей за планом чекала гурткова робота з талановитими керівниками творчості та креативу! Гуртки настільки захоплюють малечу, що вони ззадоволенням майструють і малюють нові вироби для виставки!

Сьогоднішній день, також, надав кожному можливість створити власний мультфільм та комікс. Роботи вийшли причудові, а на театральному гуртку, діти, проявили фантазію та змогли розіграти власну творчість.

Цей день заполонив маленькі серця урочистим святом казкових героїв, у ролі яких побували самі діти. Вони виконували інсценування власних коміксів, вигадували свої казки та розмальовували казкових героїв. Мультиплікаторами спробували бути усі!

Наприкінці дня, знову сюрприз)
  Відбувся тімбілдінг для усіх загонів!

Гостинно запросили ВСІХ кайфанути, організатори центру“ДВІЖОК”, які подарували кожному вихованцю безліч сюрпризів, конкурсів, ігор, музики, танців та гарного настрою!
  День видався наславу!