День 7 - «день спорту»

Гамірним видався «День спорту» в нашому пришкільному таборі «Мрія».

Ранок розпочався з позитивної ранкової зарядки, яка дала дітям колосальну енергію на весь день. У цей день вихованці табору із задоволенням брали участь у спортивних змаганнях, цікавих вікторинах. Головні події відбулися на стадіоні табору де учасники змагань визначали найвправніших учасників. Спортивні змагання між загонами дали змогу дітям показати свої фізичні можливості у різних естафетах. А по завершенні змагань переможці отримали подарунки. А після обіду всі загони зібралися на перегляд мультфільмів. Наприкінці дня розпочалась запальна дискотека, яка додала всім гарного настрою та спілкування. Тож сподіваємось, що життя у таборі дітям запам’ятається надовго, і вони неодноразово захочуть бути його активними учасниками.