День 6 - «День без ґаджетів»

Провівши цілий день без телефонів, планшетів та інших пристроїв в таборі «Мрія», вніс свій результат в житті вихованців даної зміни!

Зранку, перед ранковою зарядкою діти залишили свої ґаджети у боксі, який протягом усього дня перебував під наглядом вихователів.

Після проведеного інтерв’ю:
було зафіксовано думку дітей про свої враження проведеного дня, який мав неймовірний результат «Дня без ґаджетів»:

1. «Від смартфона сідає зір, болить голова, ти перетворюєшся на віртуального зомбі, мало спілкуєшся зі своїми однолітками та не помічаєш навколишній світ. Один день без ґаджетів – це живе спілкування та проведення вільного часу з користю!»

2. «Відмова від ґаджетів не погіршить моє життя! Мені не буде сумно, бо поруч мої друзі. Все, що незрозуміло, можна спитати у вихователів або знайти в бібліотеці. Моє реальне життя цікавіше за віртуальне і смартфон – лише помічник, а не життєзамінник!»

3. «Телефон – руйнівник живого спілкування. Якщо під час перерви діти сидять, вдивляючись у свої пристрої, їм не потрібне спілкування з однолітками, то воно не знадобиться їм і в майбутньому. А раз так, то ні про яку дружбу, ні про яке створення родини не йдеться. Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування!»

4. «Загін 8 створив пам’ятку стосовно проведеного дня :
1) ми незалежні від телефонів та інших ґаджетів;
2) ми вважаємо, що будь-які ґаджети заважають навчанню;
3) телефони, планшети та інші пристрої псують наш зір;
4) вони не розвивають наш мозок до потрібного нам рівня!»

5. «Щоб кращим було навчання, та навіть для очей – буде краще без телефонів!»

День був вдалий, змістовний, спортивний, активний, ресурсний.