4 день у таборі – День дружби.

Як і зазвичай, ранок розпочався ритмічною зарядкою, після смачного сніданку вихованці табору взяли участь у конкурсі малюнку «Листівка дружби».

Хлопчики та дівчатка прийняли участь в експрес-відгадках «Додай ім’я літературного героя» і відповіли на питання вікторини «З якої казки». Вивчили лічилки англійською та українською.
  Переглянули мультфільм «Микита – кожум’яка».

У таборі дітлахи провели час весело та змістовно.
  Цікаво цього дня проходили майстер-класи та гуртки, де діти створювали свої власні шедеври.

Гра – невід’ємна частина дитинства, а літній табір – місце нагромадження досвіду ігрової практики. Тому Після обіду дітлахи нашого табору взяли участь у спортивному квесті «Дружні викрутаси», який пройшов у веселій та дружній атмосфері.

Тільки завдяки дружньому колективу і підтримці професійнх педагогів, день дружби, пройшов на найвищому рівні!

Загін 1

Загін 2