З 5 по 16 жовтня 2020 року проведено у закладі Патріотичний марафон.  Творча група 11-Б класу презентували  інформаційну відеосторінку «Невідома Україна». Діти створили малюнки «Козаки – лицарі України». Школярі долучились до челенджу «Читаємо українське». Учні 7-РН класу записали відеозвернення «За чисте небо, Вам уклін, солдате!». Дівчата 6-А класу надіслали відеопривітання захисникам України зі святом. П'ятикласники та учні 6-х класів брали участь у онлайн-вікторині «Цікава Україна». Цікаві патріотичні ігри були проведені в 5-А та 1-В класах. Шкільна родина  була залучена до благодійних акцій.

Патріотичний марафон нагадав усім про те, що ми є громадянами України, держави з багатою культурною спадщиною та давньою історією.