Дорогі учні, вчителі, батьки!  У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Свято останнього дзвоника. Воно радісне й водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік. Попереду чудові літні канікули. А сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для наших випускників.

Дорогі випускники, майбутні студенти! Бажаю вам упевнено крокувати в доросле та щасливе життя, вдало скласти державну підсумкову атестацію, зовнішнє незалежне тестування, вступити до обраних вищих навчальних закладів, зробити свій життєвий та професійний вибір. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, у якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Бажаю кожному з вас упевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети.

Для всіх інших учнів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю всім добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Упевнений, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям і в новому навчальному році ви досягнете ще більших успіхів, ніж у цьому.

Хочу звернутися зі словами подяки до батьків.  Наше навчання і виховання було б неможливим без Вашої підтримки, допомоги й розуміння. Спасибі Вам за Ваших дітей. Бажаю Вам добра, здоров'я, злагоди в родинах.

Важко сказати, у кого сьогодні більше свято – в учнів чи у вчителів. Що важче ­– навчатися чи навчити? Мабуть, і те, й інше потребує немалих душевних сил і прагнення до знань. Дякую педагогам за їхню віддану працю, за те душевне тепло, яким вони щедро діляться з вихованцями. Бажаю своїм колегам невичерпної енергії, задоволення від праці і, звичайно, хорошого відпочинку.

З повагою, директор закладу  Швець Олександр Дмитрович.