В період  з 8 по 15 листопада 2019 року було проведено фестиваль учнівської творчості «32-га має талант».

   У фестивалі взяли участь учнівські творчі колективи, учні закладу.                 

   В програмі були представлені різноманітні жанри: вокал, інструментальний, хореографія, виразне читання, оригінальний.

   Приємно вразили силою голосу, чистотою інтонаційного строю, високим рівнем вокальної культури, артистичністю виступи Масловської Анастасії (11-Б), Мотичко Анастасії (9-Г), Баюрко Анни (5-А), Маліцької Анастасії (5-Д), Коломієць Соломії (3-А), Чечель Марти (2 РН), Березовської Аріни (3-В), Чепернати Анни (3-Г), Іськової Катерини (4-В), Вітюк Аліни, Казмірчук Людмили (7-А), Пшеничнюк Каріни (9-Б), Лущ Марії, Ярецької Яни (10-Б), Пєшого Михайла (10-В), Фарафонової Марії (11-А), Пальчук Злати (6-РН), Печенюк Катерини (11-Б), Гандури Всеволода (5-А).

   Окрасою концерту стали хореографічні виступи Теренчука Тимура (4-А клас), Кондратюк Даніели (10-а), Генсіцької Анастасії (10-Б), Дем'янчик Анни (4-А), Зарудняк Анастасії, Квілінської Анастасії (6-Б), Вершеліної Марини (2-А), Кравчук Поліни (4-А), Ромащука Івана (3-Е), Завертаної Аліна (4-В), Пальчука Олексія (3-А), Пальчука Івана (8-Д), Дербак Анни, Сосновського Ярослава (4-В), Коломієць Соломії (5-Б), Левадної Славіни (5-Г), Бевзи Андрія (5-Г), Низькошапка Марія (5-Г), Пустовіт Ангеліни (5-Д), Гончарук Дарини (6-Г), Дручинської Дарини, Бадер Діани, Бабин Олени, Шмалій Вікторії (6-РН), Біланчук Євгенії (7-РН), Дорошук Поліни, Селезньової Анастасії (9-В), Кондратюк Даніели (10-А), творчого колективу 7-А класу.

   Відмічено креативність, творчий підхід, різноманітність форм подачі оригінального жанру, переможцями якого стали Яковенко Марія (2-А), творчий колектив 3-Б класу, Уразбакієва Артура (4-А), Черкасов Ярослав (6-В), творчий колектив 4-А класу, Малюта Ярослава (5-А), Пальчук Злата (6-РН), Сазонов Андрій (9-А), Ярецька Яна (10-Б), Какас'ян Марина (5-Д). 

   Високий ступінь майстерності продемонстрували виконавці в музично-інструментальному жанрі: Канський Максим (2-РН), Рябошапка Марія (3-В), Кушнір Олександра (3-Д),  Рябошапка Ольга (6-б), Чечель Єва (4а), Пальчук Олексій (3-а), Загородній Назар (4-А), Баюрко Анна (5-А), Завальнюк Ярослав (5-А), Власюк Юлія (6-А), Плотко Владислав (7-Г), Пшеничнюк Каріна (9-Б), Чечель Марта (2-РН), Плотко Стас (3-Г).

   Переможцями у жанрі «Виразне читання» стали Добіжа Андрій (2-РН), Ільницька Дар'я (3-А), творчий колектив 6-Б класу, Сафарова Анастасія (6-Г), Янченко Дар'я (6-Г), Микитенко Софія (7-Г), Голючек Артем (7-РН), Нишпорська Вікторія (7-РН), Бондарчук Анна (8-Б), Пальчук Іван (8-Д), Матвійчук Анастасія (10-а), Багулова Валерія (10-а).

ВІТАЄМО!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2020 - Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №32 Вінницької міської ради