На базі закладу було організовано роботу табору з денним перебуванням «Мрія». Табір працював з 03.06.2019 р. по 21.06.2019 р.

Протягом роботи табору було забезпечено організацію та створено необхідні умови для перебування дітей шкільного віку.

Були розроблені документи, необхідні для відкриття та організації роботи табору:

1. Організаційна документація.
  2. Журнал наказів по табору з денним перебуванням дітей.
  3. Документація з охорони здоров’я та запобігання травматизму дітей.
  4. Положення  про табір з денним перебуванням дітей на базі закладу.

Було створено 6 загонів, всього 150 дітей:

І загін «Веселка» (1 класи);

ІІ загін «Апельсин» (2-3 класи);

ІІІ загін «Мрійники» (2 класи);

ІV загін «Дружба» (3 класи);

V загін «Живчики» (3-4 класи);

VІ загін «Бурундучки-рятівнички» (1-2 класи).

Протягом діяльності табору була налагоджена робота медичної сестри, працівників їдальні.

При складанні плану роботи враховувались інтереси і уподобання дітей. Заходи були спрямовані на розвиток їх творчого потенціалу, задоволення їх особистих інтересів, на формування відповідальності за вчинки, на вироблення мотивації на здоровий спосіб життя. Кожен день мав свою тематику і заходи проводились відповідно тематики дня, а тематика всієї табірної зміни мала назву  «Мрій і твори».

Щоранку вчителі фізичної культури проводили ЛФК, гімнастику для очей, ранкову зарядку відповідно тематики дня, при організації екскурсій з дітьми проводився інструктаж з техніки безпеки.

Традиційно день в таборі розпочинався лінійкою-перекличкою загонів, закінчувався підсумковою лінійкою. Щодня проводились гуртки: «Веселкові барви», «Співоче коло», «Умілі руки», «Хореографічний», «Народні ігри», «Юний футболіст», «Котигорошко», «Матриця», «Happy English».

На високому рівні проведені загальнотабірні свята: «День народження табору», «Театр запрошує»,  «Мандрівка казкою», «Таланти на сцену», «Піратська вечірка», «Прощавай, табірне літо!». Цікаво проводилися квести для дітей.

За табірну зміну учні відвідали: виставу «Попелюшка», музей ім. М. Коцюбинського (квест), бібліотеку ім. І. Франка, ДЮСШ № 5, розважальні центри «Дитяча планета» та «Ігроманія»,  дітей оздоровлювали в аквапарку «Маяк». Були проведені зустрічі з Патрульною поліцією, з представниками Центру «Гармонія» проект «Дитляндія», з дитячими омбудсменами, пізнавальні заняття з «Тімбілдінг», розважальна програма Центру підліткових клубів за місцем проживання та аніматорів. Команда вихованців табору взяла участь в інтелектуальній грі в МПМ «Зоря».

Харчування вихованців в таборі здійснювалося на достатньому рівні, з урахуванням потреб дитячого організму та приписів СЕС.

План роботи табору з денним перебуваннямдітей «Мрія» виконано.

Випадків конфліктних ситуацій, порушення санітарно-гігієнічних умов в період роботи табору не було.