14 березня творчий колектив школи з успіхом представив на міському конкурсі-фестивалі «Перлини 2019»  літературно-драматичну композицію «Музична душа України», присвячену пам’яті Володимира Івасюка.

Пісні легендарного композитора прозвучали у виконанні  вокального ансамблю старших класів «Надія» та стали емоційним фоном для літературної композиції про долю українського солдата, підготовлену вихованцями театрального гуртка «Мельпомена».  Колорит батьківщини Володимира Івасюка допомогли передати запальним гуцульським танцем учасники народного ансамблю «Вінничаночка».

Зворушливий  та емоційний виступ дітей був тепло оцінений глядачами та журі конкурсу. Вокальний ансамбль «Надія» посів ІІ місце, учасники літературно-драматичної композиції «Дві душі» - ІІ місце, ансамбль «Вінничаночка» став лауреатом фестивалю.

Дякуємо творчому колективу та бажаємо натхнення!