З метою розширити знання дітей про українську книгу; розвивати читацькі смаки до творів сучасних письменників; виховувати повагу до художнього слова, бажання пізнавати невідоме у стінах бібліотеки КЗ «ЗШ І-ІІІст.№32 ВМР», було проведено « Літературну вітальню за творами Пакалюк Т.І.» На гостю чекали: екскурсія унікальним навчальним закладом, знайомство й коротка часова зустріч, під час якої присутні намагалися якнайбільше дізнатися про відому авторку. Було запрошено бібліотекарів інших шкіл міста. Головною метою зустрічей було не тільки знайомство дітей з творчістю письменника, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості. І як же не сказати про естетичну насолоду юних читачів від спілкування з автором. У Літературній вітальні прийняли участь діти 4Б класу, які із задоволенням беруть твори Пакалюк Т.І. на літературне читання. Та організували і презентували сценку за твором письменниці. Сподіваємось, що зустріч з Тетяною Іванівною залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.