03.10.2018 року на базі нашої школи відбулася педагогічна майстерня  для соціальних педагогів слухачів ВАНО. Майстер-клас «Формування особистісних якостей та рівень взаємодії в колективі» провела соціальний педагог школи Пацалюк Н.М.Основною метою тренінгового заняття було формування  свого   особистого  «Я» як частини загального «Ми». Учасники тренінгу виконували вправи на розвиток здатності до партнерської взаємодії, розвиток навичок групової взаємодії на основі спільності інтересів.

На занятті також були присутні методист центру практичної психології та соціальної роботи Докійчук Тетяна Володимирівна, а також старший викладач кафедри психолого-педагогічної освіти та соціальних наук Маляр  Олена Іванівна.