22 листопада у актовій залі учні 5-х класів захищали творчі проекти «Ми - п'ятикласники». Презентація проектів пройшла у творчій та дружній  атмосфері. Школярі 5-а класу показали себе працелюбними, активними, спортивними, вони співають і танцюють, а ще гарно вчаться. Діти 5-Б класу проявили себе як справжні джентльмени і леді, виховані, освічені, культурні. 5-В презентував свій клас у форматі  телешоу «Крутіші всіх». 5-Г запросив у  Всесвіт, де  учні цього класу подорожують різними станціями: «Наукова», «Творча», «Спортивна» та ін.. 5-РН яскраво презентував своє шкільне життя за допомогою попурі з відомих пісень. П'ятикласники виявились чудовими ведучими, акторами, співаками та танцюристами. А керівники – класними організаторами, сценаристами та режисерами!

Переглянути всі фото