13 листопада 2017 року у закладі відбувся семінар для директорів шкіл міста «Розвиток інноваційного потенціалу школи з метою соціалізації особистості в умовах сучасних суспільних трансформацій».

Захід розпочався урочистим відкриттям меморіальної дошки учаснику АТО, випускнику закладу Поліщуку Олегу Васильовичу, на якому були присутні батьки та рідні Олега, вчителі та учні школи, учасники семінару.

У практичній частині було продемонстровано фрагменти уроків, занять гуртків та проектів учнівського самоврядування «Вінничани – учасники АТО», «Моя родина – Україна», «Соціалізація особистості шляхом застосування методу екологічних проектів».

Учасники семінару відвідали шкільну «Майстерню дитячої творчості». Вчителі закладу поділились калейдоскопом методичних інновацій у рамках реалізації загальношкільного проекту «Педагогічний Олімп».

Переглянути фото