ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ

БЕЗОПЛАТНОГО ХАРЧУВАННЯ

(Рішення Вінницької міської ради від 26.08.2022 р. № 1148)

УЧНІ З МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ :

• оригінал довідки про малозабезпеченість,
  • заява на ім’я директора за зразком, наведеним нижче

ДІТИ-СИРОТИ ТА ДІТИ, ПОЗБАВЛЕНІ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ:

• копія свідоцтва про народження дитини, копії документів, які засвідчують статус дитини, опікунство;
  • заява на ім’я директора за зразком, наведеним нижче

УЧНІ З ЧИСЛА ОСІБ, ВИЗНАЧЕНИХ У СТАТТІ 10 ТА 101 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО СТАТУС ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ГАРАНТІЇ ЇХ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ":

• копія свідоцтва про народження дитини,
  • копія посвідчення дитини військовослужбовця, який загинув (помер) чи пропав безвісти під час проходження військової служби.

УЧНІ ІЗ СІМЕЙ, У ЯКИХ ОДИН З БАТЬКІВ Є УЧАСНИКОМ БОЙОВИХ ДІЙ АБО ІНВАЛІДОМ ВІЙНИ ТА ЗАХИЩАВ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРНІТЕТ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ:

• копія свідоцтва про народження дитини,
  • копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни,
  • заява на ім’я директора за зразком, наведеним нижче

ДІТИ З ЧИСЛА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ЧИ ДІТИ, ЯКІ МАЮТЬ СТАТУС ДИТИНИ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВНАСЛІДОК ВОЄННИХ ДІЙ І ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ:

• копії документів, які засвідчують пільгову категорію,

УВАГА!

Правила подачі  документів на безоплатне харчування

1)  Заяву на ім’я директора пише від руки один із батьків(опікунів) заздалегідь за зразком, наведеним нижче.

2)  Безоплатне харчування призначається лише за наявності повного пакету документів.

тел. 27-65-66

*** БАТЬКИ, ЯКІ ПОДАЮТЬ ДОКУМЕНТИ НЕ ВПЕРШЕ, МОЖУТЬ ЦЕ ЗРОБИТИ ЧЕРЕЗ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА.

*** ПРОХАННЯ ДО БАТЬКІВ, ЯКІ ПОДАЮТЬ ДОКУМЕНТИ ВПЕРШЕ, ПРИЙТИ ОСОБИСТО В ДНІ ПРИЙОМУ, МАЮЧИ ПРИ СОБІ ОРИГІНАЛИ ДЛЯ ЗАВІРЕННЯ КОПІЙ.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Директору

КЗ «ВЛ № 32»

О. ШВЕЦЮ

_____________________________,

(ІП того, хто подає заяву)

(Адреса)

(телефон)

Заява

Прошу надати безоплатне харчування моїй дитині

(ПІБ дитини, дата народження)

учню/учениці _____________ класу згідно Рішення Вінницької міської ради від 26.08.2022 р. № 1148.

До заяви додаю: ________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________

_____________                                                                       ____________

(Дата)                                                                                   (Підпис)