Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Вінницької міської ради» розміщений в будівлях 1937 (учбовий корпус) та 1973 (прибудова) років побудови, загальною площею 6745,2 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 950 учнів.

   Заклад розташований за адресою: м. Вінниця, вул. Некрасова, 40. Школа знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в дві зміни. Середня наповнюваність класів по школі складає 32 учня.

   Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Вінницької міської ради від 23.12.2016 № 530 «Про внесення змін та затвердження в новій редакції статутів комунальних загальноосвітніх навчальних закладів міста».

   Територія закладу становить 0,9762 га, частково огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огорожена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

   Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 9 класних кімнат та 30 навчальних кабінетів, 2 спортивні зали, актова зала, їдальня на 306 посадочних місць, 3 майстерні з трудового навчання (майстерня обслуговуючої праці, слюсарна майстерня, столярна майстерня), центр учнівського самоврядування, спортивний майданчик, на якому знаходиться міні футбольне поле зі штучним покриттям та тренажерний комплекс. Загальна площа спортивного майданчика складає 1387,44 м2, він огороджений з трьох боків будівлею закладу та з одного – залізобетонними плитами протяжністю – 65 п/м.

   З 39 навчальних приміщень 11 використовується для навчання учнів початкової школи, 28 – для навчання учнів 5-11 класів. У закладі наявні:

 • 2 кабінети української мови та літератури; 
 • 1 кабінет зарубіжної літератури; 
 • 1 кабінет математики; 
 • 4 кабінети іноземної мови; 
 • 1 кабінети історії рідного краю;
 • 1 кабінет правознавства; 
 • 1 кабінет географії; 
 • 1 кабінет біології; 
 • 1 кабінет фізики;
 • 1 кабінет хімії; 
 • 2 кабінети інформатики; 
 • 1 кабінет музичного мистецтва; 
 • 1 кабінет предмету «Основи здоров’я»;
 • 1 кабінет предмету «Захисту Вітчизни».

   Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога та соціального педагога,  медичний пункт, стоматологічний кабінет, кабінет директора, кабінет секретаря, 4 кабінети заступників директора, кабінет педагогів-організаторів, навчальні лабораторії: фізики, хімії, біології, математики, історії, української мови та літератури, фізичної культури, іноземної мови; 2 приміщення технічного персоналу, гардероб, дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури, шкільний тир.

   Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, лабораторіях; шафами у кожному навчальному кабінеті, навчальній лабораторії; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.    
    У закладі працює два кабінети інформатики ( № 324, № 329). У даних кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (10+1) з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

   Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

   Члени адміністрації використовують 6 сучасних комп’ютерів. Крім того, 29 комп’ютерів установлено в навчальних кабінетах, 5 – в бібліотеці.

   У школі працюють 2 точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

   Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1.

Усього ПК у закладі

42

Із них:

 

Робочі місця учнів в кабінеті інформатики

20

Робоче місце учителя інформатики

2

Робочі місця адміністрації

6

Робочі місця учителів – предметників, психолога, педагога-організатора

9

Читальний зал бібліотеки

5

2.

Принтери

7

3.

Сканери та БФП (принтер+сканер+ксерокс)

16

4.

Інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка, проектор)

2

5.

Локальна мережа

74%

6.

ПК, що підключені до мережі Інтернет

37

7.

Кількість учнів на один ПК в кабінетах інформатики

2

8.

Кількість учнів на один ПК в закладі

32

9.

Проектори

13

   Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Укртелеком» зі швидкістю 10 Мбіт/с.

   Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, міським методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

   Електронна адреса закладу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   Сайт закладу: https://sch32.edu.vn.ua

   Основними напрямками діяльності комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32 Вінницької міської ради» в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація навчально-виховного процесу в школі; моніторинг якості освіти; розвиток шкільної медіатеки, медіаосвіти, віртуальної бібліотеки; розширення локальної мережі школи, участь в інтернет - проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

   Кабінет фізики забезпечений на 100% необхідним обладнанням для виконання демонстраційних дослідів, лабораторних робіт та фізичного практикуму. 
   Кабінет хімії забезпечений на 75% обладнанням та реактивними для виконання практичної частини програми, а кабінет біології на 50% – препаратами для виконання практичної частини навчального матеріалу.

   Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.     
   Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять.          Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному  обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

   На першому поверсі закладу розміщено:

 • куточок з охорони праці;
 • виставка робіт учнів «Ми працю любимо, що в творчість перейшла»;
 • інформаційно-довідковий куточок з Цивільного захисту;
 • виставка малюнків учнів «Казкове дитинство»;
 • стенд початкової школи «Пізнаємо, вчимося, творимо».

   На другому поверсі закладу розміщено:

 • Музей історії школи;
 • інформаційні стенди «Школа – простір життя дитини», «Шкільна родина», «Творчі проекти учнівського самоврядування», «Кращий клас року» /оціночна відомість/, «ЗНО/ДПА», «Інформація для учнів», «Сім’я, дитина, виховання»;
 • стенди «Ми – майбутнє твоє, Україно», «Сузір’я переможців»;
 • фото кращих учнів закладу «На шляху до вершини знань». 

   На третьому поверсі закладу знаходяться:

 • виставка плакатів «Збройні сили України – надійний захист держави»;
 • фотовиставка «Подільський край в об’єктиві».

   На високому рівні оформлені інформаційні стенди в учительській.      
    У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має читальну залу, кімнати видачі та зберігання літератури. В читальній залі є 5 персональних комп’ютери, що підключені до мережі Інтернет.

   Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2017 року нараховує 53631 екземпляр.(3 екз.- аудіовізуальні документи та електронні видання). З них основний бібліотечний фонд (без урахування підручників) становить 17930 примірники.

   Мовний склад основного бібліотечного фонду:

 •  книги українською мовою    – 72%;
 •  книги російською мовою      – 20%;
 •  книги англійською мовою    – 5%;
 •  книги німецькою мовою       – 3%.

   Фонд підручників нараховує  35701 екземпляр.

   Забезпечення учнів  підручниками складає  90%.

   Зазначена навчально-методична та довідкова література  використовується за призначенням.

   Забезпечення  учнів та педагогічних працівників навчальною літературою 22,45 екз. на 1 особу.

  У закладі є 5 внутрішніх туалетів загальною площею 35,3 м2.  (1 туалет для дівчат (на 4 кабінки з дверцятами), 1 туалети для хлопців (на 4 кабінки з дверцятами), 2 туалети для педагогічних працівників, 1 туалет для працівників їдальні). Якість ремонту вбиралень – достатня.

  З 2013 року адміністрацією школи розроблено та реалізовано програму по проведенню капітальних, поточних ремонтів шкільного приміщення, обладнання та естетичного оформлення закладу.

   В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, рекреацій, влучно підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

   Будівля та майно закладу належить до комунальної власності територіальної громади міста Вінниці, знаходиться на балансі закладу та належить йому на правах оперативного управління.

Copyright © 2024 - Комунальний заклад "Вінницький ліцей №32"