з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Категорія

Посада

Освіта

1

Швець Олександр Дмитрович

вища, вч.мет.

директор закладу вч. фізики, інформатики

в

2

Кривенький Андрій Миколайович

вища, вч.мет.

заст. дир. з НВР вч.фізики, інф.

в

3

Артемкіна Тетяна Федорівна

вища, вч.мет.

заст.дир. з НВР, вчитель зар.літ., рос.м.

в

4

Поліщук Алла Миколаївна

вища, вч.мет.

заст.дир. з ВР, вч.історії

в

5

Войцеховська Ірина Іванівна

вища, ст.вч.

вч.поч.кл.

в

6

Мартико Тетяна Федорівна

вища

вч.зар.літ., рос.м.

в

7

Васильчук Галина Миколаївна

вища

вч.зар.літ., рос.м., укр.м., укр.літ.

в

8

Шмалій Юлія Анатоліївна

І

вч.зар.літ., рос.м.

в

9

Маркович Лариса Борисівна

вища, ст.вч.

вч.зар.літ., рос.м.

в

10

Діденко Світлана Іванівна

вища, вч.мет.

вч.зар.літ., рос.м., укр.м., укр.літ.

в

11

Бондарчук Людмила Сергіївна

І

вч.укр.м.,л.

в

12

Боднар Галина Олександрівна

вища, вч.мет.

вч.укр.м.,л.

в

13

Федорчук Валентина Миколаївна

вища

вч.укр.м.,л.

в

14

Олянич Олена Власівна

вища, вч.мет.

вч.укр.м.,л.

в

15

Коробчук Ганна Петрівна

ІІ

вч.укр.м,літ, зар. літ.

в

16

Скірська Катерина Петрівна

вища, вч.мет.

вч.укр.м.,л.

в

17

Заболотна Олена Олексіївна

І

вч.укр.м.,л.

в

18

Лавренчук Іван Вікторович

І

вч. інформатики

в

19

Степанець Марина Володимирівна

спец.

вч. інформатики

в

20

Кравець Валентина Станіславівна

ІІ

вч. інформатики

в

21

Шит Володимир Миколайович

вища, ст.вч.

вч. інформатики

в

22

Осіпова Світлана Миколаївна

І

вч.фізики

в

23

Карнацька Тетяна Володимирівна

вища, ст.вч.

вч.матем.

в

24

Маранчук Нелля Анатоліївна

вища

вч.матем.

в

25

Бондарчук Олена Аркадіївна

вища, ст.вч.

вч.матем.

в

26

Димік Ольга Володимирівна

вища

вч. інформатики

в

27

Мельник Маріанна Анатоліївна

вища

вч.математики

в

28

Дмитренко Софія Борисівна

спец.

вч.математики

в

29

Нечаєва Лідія Миколаївна

вища

вч.математики

в

30

Лисюк Ольга Степанівна

вища, ст.вч.

вч.хімії

в

31

Лук’янчук Оксана Вікторівна

І

вч.хімії, біології

в

32

Кучинська Юлія Петрівна

ІІ

вч.хімії, біології

в

33

Свистун Тетяна Володимирівна

вища, ст.вч.

вч.географ, біол.

в

34

Федоренко Людмила Феодосіївна

вища, вч.мет.

вч.географ.

в

35

Пивошенко Вікторія Анатоліївна

вища, вч.мет.

вч.географ.

в

36

Ковальова Лариса Павлівна

вища, вч.мет.

вч.економіки

в

37

Гудзевич Людмила Сергіївна

вища, ст.вч.

вч.біології, ЗВ

в

38

Баюрко Наталія Василівна

вища

вч.біології

в

39

Бойко Тетяна Вадимівна

вища, ст.вч.

вч.історії

в

40

Закусило Ліна Миколаївна

вища, ст.вч.

вч.історії, права

в

41

Макуха Галина Іванівна

вища, вч.мет.

вч.історії

в

42

Пилипенко Тамара Миколаївна

вища, ст.вч.

вч.історії

в

43

Корнілова Наталія Петрівна

вища, вч.мет.

вч.англ.м.

в

44

Києвська Наталія Григорівна

вища, ст.вч.

вч.англ.м.

в

45

Долгіх Інна Олександрівна

вища

вч.англ.м.

в

46

Чумак Людмила Прокопівна

І

вч.англ.м.

в

47

Терлецька Інна Василівна

вища, ст.вч.

вч.англ.м.

в

48

Лавренчук Марина Францівна

І

вч.англ.м.

в

49

Розуман Катерина Василівна

вища, ст.вч.

вч.англ.м.

в

50

Липовецька Олена Ігорівна

І

вч.англ.м.

в

51

Бехарська Таміла Григорівна

І

вч.англ.м.

в

52

Тушевська Олена Борисівна

І

вч. англ., нім. мови

в

53

Мушинська Оксана Юріївна

спец.

вч.англ.м.

в

54

Денисюк Юлія Ярослвівна

ІІ

вч.нім. м.

в

55

Невська Віталія Олександрівна

ІІ

вч.англ.м.

в

56

Бондаренко Надія Костянтинівна

вища, ст.вч.

вч.музики

в

57

Буяновська Наталія Михайлівна

спец., ст.вч.

вч.музики

с/с

58

Моял Світлана Олександрівна

вища, вч.мет.

вч.фізичної культури

в

59

Панкевич В'ячеслав Васильович

вища, ст.вч.

вч.ЗВ,фіз.культ.

в

60

Марченко Микола Петрович

вища, ст.вч.

вч.фізичної культури

в

61

Дольст Юлія Костянтинівна

вища, вч.мет.

вч.фізичної культури

в

62

Ланова Ганна Володимирівна

ІІ

вч.фізичної культури

в

63

Малюта Наталія Олександрівна

вища

вч.фізичної культури

в

64

Лісневич Ірина Володимирівна

вища

вч.фізичної культури

в

65

Заболотна Марія Петрівна

вища, вч.мет.

вч. трудового навчання

в

66

Мазай Тетяна Іванівна

вища, вч.мет.

вч. трудового навчання

в

67

Кунах Ганна Іванівна

вища, ст.вч.

вч. трудового навчання

в

68

Кушнір Андрій Миколайович

І

вч. трудового навчання

в

69

Тарасенко Надія Ігорівна

спец., ст.вч.

вч. образотворчого мистецтва

с/с

70

Немчинова Тетяна Геннадіївна

вища, вч.мет.

вч.поч.кл.

в

71

Іващенко Галина Анатоліївна

вища

вч.поч.кл.

в

72

Мальцева Марія Василівна

І

вч.поч.кл.

в

73

Савенчук Валентина Петрівна

спец., ст.вч.

вч.поч.кл.

с/с

74

Поливода Вікторія Олександрівна

І

вч.поч.кл.

в

75

Середіна Лариса Миколаївна

вища

вч.поч.кл.

в

76

Сало Світлана Вікторівна

вища, ст.вч.

вч.поч.кл.

в

77

Шурова Наталія Юріївна

вища, ст.вч.

вч.поч.кл.

в

78

Борачук Людмила Євгеніївна

вища

вч.поч.кл.

в

79

Діденко Людмила Євгеніївна

спец., ст.вч.

вч.поч.кл.

с/с

80

Тюніна Руслана Анатоліївна

вища

вч.поч.кл.

в

81

Москалюк Галина Володимирівна

вища

вч.поч.кл.

в

82

Савчук Наталія Петрівна

І

вч.поч.кл.

в

83

Бубела Оксана Павлівна

вища

вч.поч.кл.

в

84

Морозюк Юлія В'ячеславівна

І

вч.поч.кл.

в

85

Терещенко Леся Віталіївна

вища, ст.вч.

вч.поч.кл.

в

86

Ковальчук Ірина Андріївна

вища

вч.поч.кл.

в

87

Євич Світлана Юріївна

ІІ

вч.поч.кл.

в

88

Бабенко Юлія Володимирівна

спец.

вч.поч.кл.

с/с

89

Демченко Тетяна Анатоліївна

ІІ

вч.поч.кл.

в

90

Пальчук Марія Василівна

І

пед.орг., вч.зар.літ., рос.м.

в

91

Репінецька Оксана Ігорівна

вища

пед-організатор, вч.укр.м,літ,

в

92

Миронюк Ірина Сергіївна

спец.

психолог

в

93

Пацалюк Наталія Миколаївна

спец.

Соціальний педагог

в

94

Сімановська Світлана Сергіївна

спец.

вихователь ГПД

в

Copyright © 2019 - Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №32 Вінницької міської ради