Методичне об’єднання класних керівників 5-8 класів

Тема: «Використання проектних технологій у виховному процесі як засіб формування загальнокультурних компетенцій учнів»

Голова м/о: Києвська Наталя Григорівна.

Склад:

• вчителі вищої категорії - 11,
  • вчителі І категорії - 3,
  • спеціаліст - 1.

Презентація творчих проектів класних керівників 5-8 класів «Формування загальнокультурних компетенцій учнів у позакласній роботі»

Методоб’єдання класних керівників запроваджує проектні технології у виховний процес. Найбільш яскравими були визнані такі проекти:

• 5-А клас «Ми вміємо відпочивати»,
  • 8-А «Добро починається з тебе!»,
  • 7-А і 7-Б «Правила здорового способу життя».

Велика увага класними керівниками приділяється військово-патріотичному вихованню, про що свідчать класні години, благодійні акції, вечори-зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами та військово-патріотичні ігри.

Переможці гри «Вулицями рідного міста» 5-РН клас. Класний керівник Т.В.Бойко.

Гра «Я – майбутній захисник Вітчизни». 7-Б клас з класним керівником Г.І.Макухою.

«Лицарський турнір» у 7-А класі проводить Л.Б.Маркович.

Інтелектуально-спортивно гра «Олімпійські ігри» серед 7-х класів. Класні керівники І.В.Кадькало та Т.В.Карнацька.

Інтерактивне Новорічне свято у 5-РН класі проводить О.В.Димік

Конкурс авторських віршів до 66-річчя звільнення України від німецько-фашистських загарбників