В рамках декадника толерантності в ліцеї відбулися години спілкування: "Кожна людина - унікальна і неповторна" та до Дня інтеркультурності "Палітра культур". З ліцеїстами 8-их класів проведені змістовні та цікаві практичні заняття "Цінність і неповторність життя". Своїм оптимізмом заряджають онлайн відеочеленджі "Долоньки " та онлайн виставнки дитячих малюнків "Толерантність рятує світ," які підготували наші найменші учні. Велике задоволення отримали учні 6-их класів під час проходження інформаційної вікторини "Толерантність..." Змістовні та креативні акровірші були представлені учнями 7-их класів. Активну участь в онлайн конкурсі соціальних відеороликів до Міжнародного дня толерантності "Шкільному булінгу скажемо: НІ!"взяли ліцеїсти 9 -их класів. Інтерактивні та пізнавальні ігри "Так чи ні", "Толерантность - виклик часу" та практичне заняття "Толерантне ставлення один до одного" були проведені для учнів 6-В, 8-А, 7-Є класів шкільним психологом та соціальним педагогом.
  Дякуємо усім за активну участь у декаднику толерантносі. Прикрашаємо наш світ добрими вчинками та повагою один до одного.