В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом "Вірю в майбутнє твоє, Україно!", були проведені цікаві заходи, створено куточок пам'яті: "В полум'ї боїв за Україну."

Учні 3 - 4 класів вшанували пам'ять загиблих героїв, випускників нашого ліцею. Серед ліцеїстів 6 класів було проведено пізнавальну літературну гру "Українські прислів'я та приказки". Переможцями гри стали учні 6- Г та 6 - Д класу, які отримали грамоти та сертифікати. На імпровізованому паркані учні та вчителі розміщували короткі тематичні повідомлення, вислови, малюнки, світлини. Паралель 5 класів взяла участь у конкурсі патріотичного вірша: "Живе Україна! І вільний народ..." Дякуємо ліцеїстам, які долучилися до благодійної акції з поповнення фонду шкільної бібліотеки цікавими книжками.

Книги - міст у світ знань.

Все буде УКРАЇНА.