В ході тижневика здорового способу життя відбулися такі заходи: година спілкування «Умій цінувати та берегти своє здоров’я» (1-11кл.), виховна година «Профілактика інфекційних та вірусних захворювань» (1-11 кл.), заняття з елементами тренінгу: «Бути здоровим модно» (5-6 кл.), «Ситуації, у яких ми ризикуємо» (7-8 кл.), «Цінність життя та цінності у житті» (9-11 кл), спортивні розваги: «Діти, спорт, здоров’я», «Рух – це здоров’я» (4-11 кл.), конкурс малюнків (5-11 кл.), анкетування на визначення обізнаності учнів у питаннях формування ЗСЖ (7-8), фотовернісаж «Здоровим бути престижно» за підсумками тижневика, флешмоб «Здоровим бути - модно, здоровим бути - круто!». Старшокласники взяли участь у міському конкурсі «Рекорди здоров’я» (виготовлення найдовшої стіннівки «Здоровим бути - модно, здоровим бути - круто!» – 28 м )

Переглянути фото